حیاتی بودن اجرای الگوی اقتصاد مقاومتی

نائب رئیس انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت گفت: از دولت می‌خواهیم که چوب لای چرخ تولیدکنندگان داخلی نگذارد و بدهی‌های خود را به بخش خصوصی به موقع پرداخت نماید.


به گزارش شریان نیوز،همایون مددی، نائب رئیس انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت؛   گفت: برداشته شدن موانع تحریم در آینده قطعا به ما کمک می‌کند تا بتوانیم در بازارهای جهانی حضور گسترده داشته باشیم و مسائلی را که باعث کندی امور قراردادهای تجاری می‌شود براحتی حذف کنیم.

  وی در ادامه گفت: در شرایط کنونی الگوی تعریف شده در پروژه ها برای رشد اقتصادی وجود ندارد، عملی شدن الگوی جدیدالورود اقتصاد مقاومتی حیاتی به نظر می‌رسد چرا که با عملیاتی کردن بستر برای پیشبرد طرحها فراهم می شود.   مددی تأکید کرد: از آنجا که اقدام و انجام همه دستگاه‌های خصوصی و دولتی موجب موفقیت در طرح‌های می شود بنابراین امیدوارم در کشور با قدم برداشتن صحیح در این مسیر و اتحاد و یکپارچگی همه جامعه شاهد شکوفایی اقتصادی در آینده نزدیک باشیم.   نائب رئیس انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت با اشاره به فعالیت‌های انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت، تصریح کرد: وزارت نفت با تشکیل این انجمن تمامی سازندگان را زیر یک چتر واحد جمع کرد تا بوسیله این سازمان بتواند حمایت سازمان‌های مصرف‌کننده را جلب کرده و از طرفی از تولیدکنندگان تجهیزات نفتی، حمایت شود.   وی در ادامه گفت: در صورت حمایت کامل دولت از انجمن، می‌توانیم تا 65 درصد نیازهای مصرف در پروژه‌های نفتی را در داخل تأمین کنیم و مابقی نیازها را نیز از طریق مشارکت با شرکت‌های خارجی و انتقال تکنولوژی و علم روز دنیا به داخل کشورمان تأمین نماییم.   مددی در پایان بیان کرد: از دولت می‌خواهیم که چوب لای چرخ تولیدکنند داخلی نگذارد و بدهی‌های خود را به بخش خصوصی بپردازد همچنین در صورت آزاد شدن مطالبات تولیدکننده‌ها توسط دولت، چرخ‌های تولید با سرعت بیشتری خواهد چرخید.

 

باشگاه خبرنگاران

[ منبع این خبر سایت شریان-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حیاتی بودن اجرای الگوی اقتصاد مقاومتی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات