«سرزدن» فریاد ناصری در کتابفروشی‌ها

به گزارش خبرنگار مهر، مجموعه‌ای از اشعار فریاد ناصری، شاعر معاصر در قالب کتابی با عنوان «سرزدن» از سوی نشر حکمت کلمه منتشر شد.

این کتاب دو دفتر شعر «فریاد ناصری» را دربرمی‌گیرد که دفتر اول با نام بریده‌های پریشانی و دفتر دوم با نام دفتر ژانت و آوازهای ایرانی، در آن قرار دارند

شعر‌های این مجموعه مخاطب را با فضاهای لبریز از یاد گذشته همراه می‌کند و از این رهگذر زبان شعر را با تاریخ با خاطرات ملی و شخصی‌ آمیخته می‌کند.

اهمیت دادن به اندیشه و اجتماع از خصوصیات شعری فریاد ناصر محسوب می‌شود.

از کتاب‌های این شاعر می توان به «گنجشک‌ها روی برف راه می‌روند. کاندید مرحله‌ی نیمه نهایی جایزه شعر سال ۸۷»، «سربازهای خسته پشت خاکریزهای تخت. برگزیده جشنواره شعر شیراز» و «اوراد حاشا» اشاره کرد.

«فریاد ناصری» ۳۵ سال پیش در اسفند ۵۹ متولد شد و فارغ‌التحصیل رشته فلسفه هنر از دانشگاه هنر تهران است.

[ منبع این خبر سایت مهر-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان ««سرزدن» فریاد ناصری در کتابفروشی‌ها» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات