دومین جایزه کتاب مرات فراخوان داد

به گزارش خبرگزاری مهر، دبیرخانه دائمی جایزه و نمایشگاه کتاب مرآت در دومین سال فعالیت خود، به منظور تبیین، تعمیق و ترویج  فرهنگ اسلامی و ایرانی  از پدیدآورندگان، مترجمان، مصححان و ناشران دعوت می‌کند کتاب‌های منتشرشده‌ خود با موضوع «مردم سالاری دینی» را تا ۳۰ مهرماه سال جاری به این دبیرخانه به نشانی تهران خیابان‌ مطهری ‌خیابان ‌سهروردی ‌جنوبی ‌پلاک ‌۸۸‌ واحد ‌۵ ارسال‌ کنند.

همچنین آن دسته از فعالان حوزه نشر که نتوانستند آثار خود با موضوع «سبک زندگی اسلامی و ایرانی» را در این  اولین جایزه و نمایشگاه کتاب مرآت شرکت دهند، می‌توانند آثار  قلمی و مکتوب خود با موضوع سبک زندگی را تا مهلت‌ تعیین‌ شده‌ به ‌این ‌دبیرخانه‌ ارسال کنند.

آثار ارسالی می تواند بصورت مجلد مکتوب یا الکترونیکی بوده و الزامی برای چاپ اول بودن آثار نیست.

[ منبع این خبر سایت مهر-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دومین جایزه کتاب مرات فراخوان داد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات