قاتل ستایش: من به ستایش تجاوز نکردم !!

پسری نوجوان که متهم است ستایش، دختر شش ساله افغان را پس از تعرض به قتل رسانده است، در دومین جلسه تحقیق در دادگاه کیفری استان تهران که غیرعلنی برگزار شد، منکر ارتکاب به تعرض شد.

قاتل ستایش

پسری نوجوان که متهم است ستایش، دختر شش ساله افغان را پس از تعرض به قتل رسانده است، در دومین جلسه تحقیق در دادگاه کیفری استان تهران که غیرعلنی برگزار شد، منکر ارتکاب به تعرض شد.عسگر قاسمی آقباش، یكی از دو وكیل اولیای دم (خانواده ستایش) با تاكید بر غیرعلنی بودن جلسه صبح دیروز در شعبه هفتم دادگاه كیفری استان تهران به ریاست قاضی خازنی،  گفت: «قضات دادگاه در این جلسه، اتهام عمل منافی عفت (تعرض) را به متهم تفهیم كردند اما او با امتناع از پذیرش این جرم، منكر انجام آن شد. پس از او نیز وكیلش دفاعیات خود را در این زمینه بیان كرد

قاسمی با اشاره به ادامه قرار بازداشت موقت برای متهم و انتقال دوباره او به كانون اصلاح و تربیت از تكمیل تحقیقات درباره اتهام عمل منافی عفت خبر داد و گفت: «من و آقای عزیزمحمدی به عنوان وكلای اولیای دم در جلسه دیروز دادگاه، مطالبی در جهت اثبات ادعای خود (وقوع تعرض) مطرح كردیم كه قضات در آینده درباره آن تصمیم‌گیری خواهند كرد.»

براساس آنچه تاكنون از محتویات پرونده رسانه‌ای شده، در كیفرخواست صادره از سوی دادستانی، متهم ١٧ ساله به سه اتهام تعرض، قتل و جنایت بر میت با ریختن اسید متهم شده است.

روزنامه اعتماد

مطالب مرتبط:

 اعترافات تکان‌دهنده امیرحسین 16 ساله قاتل ستایش کوچولو در دادگاه

قاتل ستایش در اینستاگرامش نوشته بود...+ عکس

چهره متجاوز و قاتل ستایش کوچولو!+عکس

عکس‌های عجیب قاتل ستایش در صفحه اجتماعی اش و حضور او در دادگاه

اعتراف اعترافات قاتل ستایش دختر 6 ساله!!

[ منبع این خبر سایت نیک صالحی-اخبار می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قاتل ستایش: من به ستایش تجاوز نکردم !!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات