زیرساخت های ارتباطی در شهرستان تیران و کرون توسعه می یابد

ناصر سلطانی روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: توسعه شبکه فیبرنوری به بیش از 30 و شبکه گذاری تلفن از مهمترین طرح و پروژه های مخابرات شهرستان تیران و کرون است.
وی بیان کرد: واگذاری و ارائه خدمات تلفن ثابت به شهرک های مسکن مهر شهرستان تیران و کرون در حال انجام است که فراخوان واگذاری تلفن و خدمات اینترنت به متقاضیان مسکن مهر مشاغل آزاد شهرستان انجام شده است.
رئیس اداره مخابرات شهرستان تیران و کرون با اشاره به اینکه ارائه تلفن ثابت در بعضی از مناطق شهرستان تاکنون مقدور نبوده است، تصریح کرد: زیر ساخت های لازم برای واگذاری تلفن باسیم در مناطقی مانند میدان نشاط تیران فراهم و این پروژه روبه اتمام است.
وی با بیان اینکه شرکت مخابرات در شهرستان تیران وکرون 5 هزار مشترک اینترنت پر سرعت دارد، افزود: ارائه خدمات اینترنت به روستاهای شهرستان در چند ماه آینده انجام و این دسته از مشترکین شرکت مخابرات به بیش از 3 برابر افزایش می یابد.
سلطانی یادآوری کرد: خدمات تلفن نسل سوم در شهرستان تیران وکرون ارائه می شود و خدمات نسل چهارم نیز بزودی با توسعه زیر ساخت ها ارائه خواهد شد.
ضریب نفوذ تلفن ثابت و همراه در شهرستان تیران و کرون به ترتیب 42 درصد و 33 درصد است که این شاخصه در استان اصفهان به ترتیب 44 درصد و 85 درصد است.
شهرستان تیران و کرون در 45 کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.
مهد/ 7137 / 2093/ 6022

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «زیرساخت های ارتباطی در شهرستان تیران و کرون توسعه می یابد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات