کاهش دو ساعته محدودیت طرح زوج و فرد همزمان با فرارسیدن ماه مبارک

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سید تیمور حسینی با اشاره به آغاز ماه مبارک رمضان افزود: معابر ترافیکی تهران با شروع ماه مبارک رمضان به لحاظ فیزیکی تغییرات ویژه ای خواهند داشت. بار صبح گاهی علی القاعده با تاخیر شروع شده و ۱۵ تا ۲۰ درصد بار ترافیک شهر تهران سبک تر می شود. مابه ازای آن از ساعت ۱۷ تا ۱۸ به بعد تا زمان افطار بار ترافیک سنگین تر خواهد شد.

وی گفت: بر همین اساس، تمرکز مدیریت ترافیکی انجام می شود که این تمرکز و هماهنگی ها بیشتر در ساعات عصرگاهی اعمال خواهد شد.

حسینی با اشاره به اینکه حضور مردم در معابر با نزدیک شدن به ساعات افطار بیشتر می شود، افزود: متعاقب این حضور بیشتر شاهد افزایش ترافیک و پیک ترافیک عصرگاهی خواهیم بود. از این رو تمهیدات خاص پلیس راهور برای جلوگیری از گره های ترافیکی و تسهیل در تردد شهروندان روزه دار از سوی پلیس راهور انجام می شود.

وی افزود: برای تسهیل در تردد روزه داران، ساعت طرح زوج و فرد دو ساعت کاهش پیدا می کند. ساعت طرح زوج و فرد تا امروز از ۶:۳۰ تا ۱۹ بود که از فردا از ۶:۳۰ شروع شده و تا ساعت ۱۷ ادامه خواهد داشت.

فرمانده پلیس راهور تهران بزرگ همچنین ادامه داد: اعمال طرح ترافیک و طرح زوج و فرد همانند هم شده و از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۷ انجام می شود. بنابراین بازه زمانی ۱۷ به بعد فرصت مناسبی برای تردد شهروندان است.

سردار حسینی همچنین با اشاره به اینکه بسیاری از شهروندان بعد از صرف افطار در تفرجگاه ها و بوستان ها حضور پیدا می کنند، افزود: تمهیدات خاصی از سوی پلیس راهور پیش بینی شده و تا ساعت یک بامداد، معابر تحت پوشش پلیس راهور قرار خواهند گرفت تا مردم بتوانند در کمال آرامش در تفرجگاه ها باقی بمانند و در زمان بازگشت در ترافیک معطل نشوند.

وی همچنین با اشاره به بحث برخورد با تخلفات حادثه ساز، دور دور کردن در خیابان های شمالی و برخی از خیابان های معروف پایتخت گفت: برخورد با مزاحمت ها، تخلفات حادثه ساز و انجام اعمالی همچون دور دور کردن در دستور کار پلیس راهور قرار دارد و پلیس به شدت با این موارد برخورد می کند.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کاهش دو ساعته محدودیت طرح زوج و فرد همزمان با فرارسیدن ماه مبارک» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات