مدیریت شهری از کاوش تپه پوستچی حمایت می کند

طالبان در حاشیه بازدید  از کاوشهای تپه پوستچی به خبرنگار مهر گفت: مورخان همواره شهر استخر را به عنوان قدیمی ترین محوطه دارای تمدن معرفی می کنند که و این تپه نقطه عطفی در تاریخ دشت شیراز خواهد  شد.

وی بیان کرد: با کارهایی که همکاران در دانشگاه هنر انجام داده اند یافته های بزرگی به دست آمده است. اینکه مدنیت شیراز به چه زمانی بر می گردد وکمک شایانی به  این شهر شیراز خواهد کرد.

این عضو شورای شهر شیراز گفت: از آنجایی که این محوطه و دستاوردهای تاریخی آن به شهر شیراز بر می گردد و یک موضوع کاملا فرابخشی است، به طور حتم مدیریت شهری شیراز چه شهرداری و چه شورای شهر از این اقدام حمایت می کنند تا هرچه سریعتر به جمع بندی برسد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیریت شهری از کاوش تپه پوستچی حمایت می کند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات