فراخوان مشمولان دیپلم و زیردیپلم در خرداد ماه

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای کلیه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم دارای برگه آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم خرداد ماه ۱۳۹۵ را به خدمت سربازی فراخواند.

به گزارش مهر، سازمان وظیفه عمومی ناجا ضمن فراخوان كلیه مشمولان غایب و غیرغایب متولد ۱۳۵۵ تا پایان خرداد ماه ۱۳۷۷ برای انجام خدمت دوره ضرورت، طی اطلاعیه ای اعلام كرد: كلیه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم سال های مذكور كه برگه آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم خرداد ماه سال ۱۳۹۵ دریافت كرده اند، می بایست در ساعت و محلی كه توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگه معرفی نامه مشمولان به مراكز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.

مشمولان ساكن تهران بزرگ

كلیه مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب که دارای برگه آماده به خدمت به تاریخ خرداد ماه سال ۱۳۹۵ هستند می بایست راس ساعت ۶ صبح روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۳/۱۹ به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در قالب برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش ابلاغ شده است حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

مشمولان ساكن سایر استان های کشور

كلیه مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب که دارای برگه آماده به خدمت به تاریخ خرداد ماه سال ۱۳۹۵ هستند راس ساعت ۷صبح چهارشنبه مورخ ۹۵/۳/۱۹  به معاونت وظیفه عمومی استان محل سکونت مراجعه تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند. لازم به ذكر است، عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود.

گفتنی است، آن دسته از مشمولانی كه به هر دلیل تاكنون موفق به دریافت برگه معرفی نامه مشمولان به مراكز آموزش، نشده اند، می توانند به نزدیكترین دفتر خدمات الكترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) مراجعه و نسبت به دریافت برگه مذكور اقدام و بر اساس اطلاعات درج شده در آن اقدام کنند.

[ منبع این خبر سایت انتخاب-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فراخوان مشمولان دیپلم و زیردیپلم در خرداد ماه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات