نکته جالب در مورد قرارداد خالقی فر: ۴۰۰ میلیون گرانتر از ترابی

رضا خالقی‌فر یکی از بازیکنان حاضر در لیست خرید بحث‌برانگیز حمید درخشان بود.بازیکنی که از راه‌آهن جذب شد تا در چند پست به پرسپولیس کمک کند، اما تنها نقاطی که وی در آنها حضور پررنگ داشت، محدود به نیمکت دخیره‌ها و سکوهای استادیوم بود!

* ۲۰ دقیقه در ۲۰ هفته آخر

در سایت سازمان لیگ و در ستون دستمزدهای بازیکنان لیگ برتری، مقابل نام رضا خالقی‌فر رقم ۵۷۰ میلیون تومان به ثبت رسیده است. این بازیکن بین دو نیم‌فصل لیگ چهاردهم به جمع سرخپوشان اضافه شد و مشخص نیست این رقم مخصوص کل قرارداد یک‌ونیم ساله اوست و یا فقط دستمزد وی برای لیگ پانزدهم را در بر می‌گیرد. اگر ملاک فقط همین فصلی باشد که تازه به اتمام رسیده، باید گفت بازیکن نیمکت‌نشین قرمزها به ازای هر دقیقه بازی، بیش از یک‌ونیم میلیون تومان پول از پرسپولیس گرفته است!

او در لیگ پانزدهم چیزی حدود ۳۴۰ دقیقه برای سرخپوشان به میدان رفت. بعد از نیم‌ساعت حضور در مقابل پدیده مشهد در بازی رفت، خالقی‌فر در ترکیب فیکس پرسپولیس برابر استقلال صنعتی خوزستان قرار گرفت و بدترین بازی ممکن را ارایه داد.

او در آن مسابقه که هیچ کس نمی‌دانست بین دو مدعی اصلی قهرمانی در حال برگزاری است، ضعیف‌ترین بازیکن میدان بود و پس از آن، چند مسابقه نیمکت‌نشین شد.

سپس خالقی‌فر در سه بازی پیاپی برای صبا، سیاه‌جامگان و ملوان در ترکیب ابتدایی سرخپوشان قرار گرفت که در دو تای آخر تعویض شد.نکته جالب اما اینجاست که خالقی‌فر در ۲۰ هفته پایانی تنها ۲۲ دقیقه برای پرسپولیس راهی زمین شد؛ ۹ دقیقه مقابل استقلال اهواز و ۱۳ دقیقه برابر استقلال صنعتی خوزستان! اواخر فصل خالقی‌فر درگیر یک مصدومیت عجیب و نامشخص شد که مدتها او را دور از تمرینات نگه داشت.

* ۴۰۰ میلیون گران تر از ترابی

جالب‌ترین نکته در مورد خالقی‌فر شاید این باشد که دستمزد درج شده برای او در سایت سازمان لیگ، ۴۰۰ میلیون تومان بیشتر از رقم قرارداد مهدی ترابی با سایپا است!

جوان اول نارنجی‌ها در لیگ پانزدهم تنها ۱۷۰ میلیون تومان از سایپا پول گرفته بود و خیلی از چشم‌ها را به خودش خیره کرد، در حالی که خالقی‌فر با قرارداد ۵۷۰ میلیونی‌اش راه به جایی نبرد.

[ منبع این خبر سایت الف-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نکته جالب در مورد قرارداد خالقی فر: ۴۰۰ میلیون گرانتر از ترابی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات