زنی که رئیس ساواک او را شهردار کرد+عکس

به گزارش گروه تاریخ مشرق؛ اسناد و گزارش‌های به جای مانده از دوران پهلوی و به خصوص ساواک نشانه دهنده بسیاری از مسائلی است که می تواند جریانات رخ داده در جامعه آن روز را برای مخاطب روشن نماید. مانند آنچه که در ذیل مشاهد می نمایید:

زنی که رئیس ساواک او را شهردار کرد+عکس

گفته میشود خانم دبیر اعظم با تیمسار نصیری رئس شهربانی کل کشور مربوط بوده و هفته ای یکی دو بار با ماشین فولکس واگن بدون شماره خود به تهران آمده و می گویند تیمسار نصیری در امر قاچاق با یان بانو شریک بوده و به توصیه غیرمستقیم تیمسار نصیری منزل این بانو در بابلسر که درحدود پنجاه هزار تومان ارزش داشته از بودجه شهربانی به مبلغ صد هزار تومان برای شهربانی بابلسر خریداری گردیده و اخیرا بر اثر فشار و توصیه سپهبد نصیری خانم دبیر اعظم بسمت شهرداری بابلسر انتخاب شده است.


زنی که رئیس ساواک او را شهردار کرد+عکس

اقدامات تیمسار نصیری در مردم مازندران و شهرستانهای تابعه که دارای تعصب خشک مذهبی هستند سوء اثر داشته و می گویند منتقدین و نزدیکان به دربار چرا باید فاحشه ای را بدین طریق تقویت کنند و به ما مسلط نمایند.


زنی که رئیس ساواک او را شهردار کرد+عکس

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «زنی که رئیس ساواک او را شهردار کرد+عکس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات