کدام خانه‌هارا با کمتر از 40 میلیون تومان در تهران می‌توان رهن کرد؟

کدام خانه‌هارا با کمتر از 40 میلیون تومان در تهران می‌توان رهن کرد؟ اقتصاد > مسکن - اقتصادنیوزنوشت: بر اساس مشاهده واحدهایی که برای رهن و اجاره آگهی شده‌اند؛ واحدهای زیادی به چشم می‌خورند که رهن کامل آنها زیر 40 میلیون تومان است.

پایین بودن توان اقتصادی مردم در این روزها یکی از مهمترین عامل‌های ایجاد رکود در بخش مسکن است، چرا که بسیاری از افراد در جامعه وجود دارند که نه تنها توان خریداری واحد مسکونی را ندارند، بلکه برای اجاره و رهن آن نیز با مشکل مواجهند.

بر اساس مشاهده واحدهایی که برای رهن و اجاره آگهی شده‌اند؛ واحدهایی به چشم می‌خورند که رهن کامل آنها زیر 40 میلیون تومان است. مسلماً این واحدها برای آن دسته از افراد جامعه که توانایی پرداخت اجاره‌های ماهانه سنگین و تهیه ودیعه‌های رقم بالا را ندارند مناسب‌تر است. اکثر این واحدها به دلیل پایین بودن متراژ، واقع بودن در طبقه زیرهمکف و... با قیمتی پایین‌تر از سایر واحدهای آن محله اجاره داده می‌شوند.

برای مثال واحدی 85متری در محله جنت‌آباد با رهن کامل 40 میلیون تومان آگهی شده است که دلیل پایین بودن ودیعه این واحد مسکونی در مقایسه با سایر واحدهای مسکونی موجود در این محله واقع بودن این واحد در طبقه زیرهمکف است. همچنین واحد 42متری دیگری در بزرگراه رسالت به دلیل واقع بودن در طبقه زیرهمکف با قیمت 42 میلیون تومان رهن کامل آگهی شده است.

اما در میان این فایل‌های موجود ارزان‌ترین مربوط به واحدی 42متری در خیابان امین جشنواره است که رهن کامل آن معادل 12 میلیون تومان اعلام شده است. همچنین واحد 30متری دیگری در بزرگراه بعثت با ودیعه 18میلیونی آگهی شده است.

 

3535

کلید واژه ها: بازار مسکن تهران - قیمت مسکن -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کدام خانه‌هارا با کمتر از 40 میلیون تومان در تهران می‌توان رهن کرد؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات