المپيكی‌ها دوچرخه‌دار می‌شوند / استان‌ها تجهیز خواهند شد

المپيكی‌ها دوچرخه‌دار می‌شوند / استان‌ها تجهیز خواهند شد
رئیس فدراسیون دوچرخه سواری از خرید تجهیزات دوچرخه سواری برای استانها و توافق با كمیته ملی المپیك برای خرید دوچرخه برای ركابزنان المپیكی خبر داد.

خسرو قمری گفت: در سفر به چین از تجهیزات یک كارخانه در حاشیه یک نمایشگاه بازدید كردم . نمونه هایی از دوچرخه های شركت TRINX را خریداری كردیم. این دو نمونه را برای تست به ایران آوردیم و مورد ارزیابی قرار دادیم.


وی افزود: این دوچرخه ها را مورد ارزیابی قرار دادیم. مقدمات خرید این دوچرخه ها به تعداد ۳۰۰ عدد فراهم شده است چرا كه قیمت این دوچرخه ها یك چهارم تا یك پنجم دوچرخه های داخل ایران است و در شرایطی كه یك دوچرخه شش میلیون تومان برای ما تمام می شود این دوچرخه یك میلیون خریداری خواهد شد.


قمری خاطرنشان كرد: قصد داریم از این دوچرخه ها برای تجهیز هیات های استانی در بخش پیست استفاده كنیم و دوچرخه سواران را نو نوار كنیم. این تجهیزات ظرف چند ماه آینده در بخش استعدادیابی در اختیار هیات ها قرار خواهند گرفت.


وی در ادامه به مذاكرات صورت گرفته با كمیته ملی المپیك به منظور خرید تجهیزات برای ركابزنان المپیكی هم اشاره كرد تا این ركابزنان هم صاحب دوچرخه جدید شوند و گفت: طی توافقی كه هفته گذشته با آقای هاشمی رئیس كمیته المپیك داشتیم قرار است از اعتبارات در اختیار داده شده برای ركابزنان المپیكی دوچرخه خریداری كنیم. در جلسه انجام شده به توافق ۷ دوچرخه رسیدیم.


رئیس فدراسیون دوچرخه سواری با بیان اینکه این مجموعه دنبال خرید بهترین تجهیزات برای رکابزنان المپیکی است، تصریح كرد: شاید برای خرید دوچرخه ها تعداد آن را كمتر كنیم و شش دوچرخه خرید شود. با توجه به اعزام سه ورزشکار به المپیک چهار دوچرخه در بخش جاده و دو دوچرخه در بخش تایم تریل جاده خرید شود تا در هر بخش یک دوچرخه ذخیره داشته باشیم.


وی ادامه داد: در این مدت از دوچرخه های ذخیره مان استفاده خواهیم كرد تا تكلیف دوچرخه های جدید مشخص شود.

#1varzesh #خسرو_قمری #دوچرخه_سواری #رئیس_فدراسیون #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «المپيكی‌ها دوچرخه‌دار می‌شوند / استان‌ها تجهیز خواهند شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات