نان آور شهرداری هم معرفی شد به گزارش جهان به نقل ازمهر، عبدالرسول جان نثاری شامگاه یکشنبه در نشست تخصصی کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر با معاونان معماری و شهرسازی مناطق، مسئولان طرح تفصیلی و کارشناسان اطلاعات و آمار شهرسازی را حوزه نان‌‌‌آور شهرداری معرفی کرد و اظهار داشت: این در حالی است که به صورت بایسته به تلاش‌ها و رحمات دوستان در حوزه شهرسازی توجه نشده و تقویت این حوزه از نظر مالی، نیروی انسانی و مباحث نرم افزاری از درخواست‌های شورای شهر بوده و زیرساخت‌های لازم را باید در این حوزه فراهم کنیم.

وی با اشاره به اینکه در راستای سیستم مکانیزه شهرسازی اقدامات خوبی انجام شده است، تصریح کرد: امیدواریم در ماه‌های آینده شاهد بهره‌برداری کامل از سیستم مکانیزه شهرسازی باشیم و تاکنون پیگیری‌های بسیاری در راستای پیشرفت این طرح انجام شده است.

رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر اینکه مباحثی مانند وحدت رویه در قوانین و فرایندهای تعریف شده در شهرداری باید جاری و ساری باشد، ادامه داد: ارائه آموزش‌های لازم به نیروهای شهرداری در زمینه سیستم مکانیزه شهرسازی امری لازم و ضروری است و سایر بخش های مرتبط با موضوع در شهرداری باید وارد شوند و آموزش های لازم را در این حوزه دریافت کنند.

وی با بیان اینکه فرهنگ سازی در این حوزه باید توسط متولیان حوزه فرهنگ انجام شود، تاکید کرد: قبح و زشتی خلاف کردن باید در میان مردم نهادینه شود.

جا‌ن‌نثاری با اشاره به اینکه مشکلات مناطق با یکدیگر متفاوت است، افزود: تا تکلیف طرح بازنگری مشخص نشود، به سراغ طرح جامع رفتن کاملا اشتباه است و مسائلی که باید وحدت رویه روی آن باشد، باید پیگیری شود.

وی با تاکید بر اینکه ایجاد و راه اندازی پلیس ساختمان امری مهم و ضروری است، گفت: با بحث پلیس ساختمان باید یک سیستم فنی و مهندسی به کمک شهرسازی بیاید و برداشت ما از پلیس ساختمان یک سیستم فنی و مهندسی است که در محل پروژه‌ها حاضر شود و مشکلات را بررسی کرده و آنها را برطرف کند.

رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه قسمت کنترل و نظارت باید زیر نظر معاونت شهرسازی منطقه باشد، بیان داشت امیدواریم این جلسات ادامه داشته باشد و جلسات به صورت موضوعی در حوزه معماری و شهرسازی برگزار شود.

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نان آور شهرداری هم معرفی شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات