نصیرزاده:شورای حل اختلاف مانع شکایت به فیفا می‌شود

شورای حل اختلاف مانع شکایت به فیفا می‌شودنصیرزاده در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ؛ افزود: طبق دستور مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال مقرر شد، شورای ملی حل اختلاف برای رسیدگی به اختلافات مالی و قراردادی در فدراسیون تشکیل شود.
وی در ادامه عنوان کرد: آئین‌نامه شورای حل اختلاف هم اکنون در مرحله نظرخواهی است و تقریبا شبیه شورای حل اختلاف فیفا و چند کشور دیگر از جمله هلند و فرانسه تهیه شده است.
نصیرزاده بیان کرد: طبق برنامه قرار است به تعداد مساوی از باشگاه‌ها و بازیکنان در این شورا عضو باشند و رئیس و نایب رئیس آن تحصیلات حقوقی داشته باشند.
رئیس کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال عنوان کرد:‌ تمامی قراردادها و اختلافات مالی بین مربیان، بازیکنان و باشگاه‌ها در این شورا بررسی می‌شود و افراد معترض به آن می‌توانند به استیناف مراجعه کنند.
نصیرزاده اظهار کرد: اگر شورای حل اختلاف در کشورمان با تایید فیفا تشکیل شود و در بند قرارداد بازیکنان مراجعه به این شورا رسمیت یابد در آن صورت هیچ بازیکن و مربی خارجی نمی‌تواند از باشگاه‌های ما به فیفا شکایت کند.
وی بیان کرد: به هر حال در صورت استقرار شورای حل اختلاف در فدراسیون فوتبال تحول مهمی در فوتبال باشگاهی کشور رخ می‌دهد.
نصیرزاده عنوان کرد: تاج رئیس فدراسیون فوتبال و محمدرضا ساکت مرا به عنوان مسئول به نتیجه رساندن شورای حل اختلاف تا پایان خرداد ماه منصوب کردند.
رئیس کمیته حقوقی در پایان خاطر نشان کرد: شورای حل اختلاف در اساسنامه فدراسیون فوتبال از سال 1391 وجود داشته اما اجرایی نشده بود. 
انتهای پیام /

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نصیرزاده:شورای حل اختلاف مانع شکایت به فیفا می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات