در یک عملیات نیروهای خاص افغان دو سرباز اردوی ملی کشته شدند

به گزارش حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران،سید ولی یکی از باشندگان منطقه گفت که نیروهای ویژه موسوم به کمپاین ساعت ٢:٠٠ شب در بلندگو اعلام کردند که آنها عملیات انجام می دهند و از مردم خواستند که از گرفتن سلاح خود داری کنند.

او همچنان افزود که در جریان عملیات از یک خانه که دشمنی شخصی دارند با آنها مقاومت صورت گرفت که در نتیجه تیر اندازی نیروهای خاص افغان سه تن به شمول دو برادر و یک پسر کاکا کشته شدند .

در همین حال کریم افسر پشین اردوی ملی و یکی از اعضای این خانواده به رسانه ها گفت: از طرف ما هیچ نوع مقاومت صورت نگرفت و زمانی که نیروهای امنیتی دست های ما را بسته و از خانه خارج کردند و بعدا سه تن را با دست های بسته کشتند .

به گفته کریم، دو برادر کشته شده اش سربازان پیشین اردوی ملی بودند .

کریم گفت که این عملیات به اساس دشمنی شخصی صورت گرفته و از حکومت خواست که این رویداد را مورد بررسی قرار دهد.

از سویی هم مبارز زدران، سخنگوی والی خوست این رویداد را تایید کرد اما جزئیات بیشتر در این مورد ارایه نکرد .

گفتنی است که این خانواده ها در قریه با افراد دیگر خصومت شخصی دارند و چند سال قبل در نتیجه حمله موتر بمب بالای منزل شان، ۲ تن کشته شده بودند

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «در یک عملیات نیروهای خاص افغان دو سرباز اردوی ملی کشته شدند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات