احتمال زیاد مثبت شدن تست وزنه‌بردار قزاقستانی/ ایلیا ایلین دوپینگی است


آزمایش دوباره نمونه‌های دوپینگ المپیک لندن نشان داده است که دو و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ برتر قزاقستانی به احتمال زیاد دوپینگ کرده‌اند.
به‌ گزارش ‌ایسنا‌ و به نقل از سایت Inside the games، ‌ کمیته ملی المپیک قزاقستان تایید کرده است که پنج ورزشکار از آسیای میانه در آزمایش دوباره نمونه‌های المپیک لندن دوپینگ مثبت داشته‌اند. هنوز هیچ اسمی تایید نشده است، اما گزارش‌ها نشان می‌دهد که ایلیا ایلین، قهرمان و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ی 94 – المپیک در بین این اسامی حضور دارد.
ایلیا، رکوردار المپیک و جهان در دو ضرب و مجموع در سال‌های 2005، 2006، 2011 و 2014 قهرمان جهان شده است.
این خبر از سوی وب سایت Temopio dello sport و رسانه‌های قزاقستانی تایید شده است.
احتمالا نام زلفیا چینشانلو، دارنده مدال طلای وزن 53 – کیلوگرم زنان قزاقستان نیز در بین اسامی دوپینگی‌های المپیک لندن هست.
چینشانلو در سال‌های 2009، 2011 و 2014 قهرمان جهان شده است.
تاماش آیان، رییس فدراسیون جهانی و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ی اخیرا در دیدار خود از ایران اعلام کرد که دوپینگ چهار مدال آور المپیک لندن و یک مدال آور طلای المپیک پکن مثبت شده است.
انتها‌ی‌ پیا‌م[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «احتمال زیاد مثبت شدن تست وزنه‌بردار قزاقستانی/ ایلیا ایلین دوپینگی است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات