مدیربرنامه‌های فراس احمد: باشگاه صبا پولم را ندهد به فدراسیون آسیایی شکایت می‌کنم


مدیر برنامه‌های بازیکن سوری تیم هندبال صبای قم گفت: اگر در جلسه کمیته انضباطی سه شنبه قرارداد مربوط به دو فصل قبل "فراس احمد" از باشگاه صبای قم تسویه نشود، شکایت خود را به فدراسیون آسیایی ارایه خواهم کرد.
شاکر شیخی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اعلام کرد: فراس احمد بازیکن هندبال دوفصلِ قبلِ تیم صبای قم مبلغ 4000 دلار از باشگاه صبای قم طلبکار است.
شیخی در مورد نحوه‌ی قرارداد فراس با باشگاه صبای قم گفت: سه سال قبل بود که رییس هیات هندبال قم آقای طباطبایی از من خواست تا یک بازیکن خوب خارجی به او معرفی کنم تا تیم‌ خود را از آن وضعیت نجات دهد. من هم باتوجه به اینکه قبلا عملکرد فراس در تیم پاس جنوبی شناخته شده بود به او معرفی کردم و آقای طباطبایی نیز قبول کردند.
او در ادامه افزود: فراس به ایران آمد و قرارداد خود را با این باشگاه به مدت 100 روز و به مبلغ 9 هزاردلار به اضافه‌ هزار دلار نیز برای صدور کارت بین‌المللی (در مجموع مبلغ 10هزار دلار) امضا کرد. در آن زمان آقای کشوری مدیرعامل باشگاه صبا بود و قرار شد هرچه سریع‌تر مبلغی به عنوان پیش پرداخت به فراس بدهد. اما از روز قرارداد دوماه طول کشید که مبلغ هزار دلار و بعد از مدتی در دو نوبت هم دو 500 دلاری به او پرداخت شد.
به گفته‌ شیخی لیگ تمام شد اما باشگاه پول نداشت تا با فراس تسویه کند. او در این مورد توضیح داد: روزی که لیگ تمام شد از باشگاه با من تماس گرفتند که پولی برای تسویه با فراس ندارند. من به آن‌ها گفتم این بازیکن خارجی است، بازیکن ایرانی نیست که به او بگوییم صبر کن تا پول آماده شود، اما در نهایت آقای طباطبایی با پرداخت 3 هزار دلار دیگر یک مهلت یک ماهه برای تسویه حساب کامل با فراس خواست و او با چهار هزار دلار طلبکاری از ایران رفت.
او در ادامه گفت: بعد از آن یک سال تمام برای گرفتن باقی‌مانده قرارداد فراس از طریق باشگاه پیگیری کردم ولی موثر نبود. تا اینکه تیم هندبال این باشگاه منحل شد و من هم به دلیل اینکه مدیر برنامه‌های فراس بودم یک تیم عراقی برای او پیدا و همچنین پول او را تسویه کردم، فراس هم به فدراسیون اعلام کرد که پول خود را از شیخی گرفته و باشگاه باید با شیخی تسویه کند، ولی هنوز بعد سه سال هیچ پولی پرداخت نشده است.
شیخی در مورد پیگیری‌های خود تصریح کرد: ابتدا برای شکایت از باشگاه صبا نامه‌ای به فدراسیون فرستادم و فدراسیون نیز قرار شد کمیته انضباطی تشکیل دهد و ظاهرا تاکنون این کمیته تشکیل نشده است. رییس فدراسیون سابق اصلا با من همکاری نکرد. من برای ارائه شکایت به فدراسیون آسیایی با مسئولان فدراسیون آسیایی صحبت کردم و قرارشد ابتدا به فدراسیون ایران شکایت را ارایه دهم و نتیجه‌ی این شکایت‌نامه را به فدراسیون آسیایی ابلاغ کنم تا آن‌ها از طریق پیگرد قانونی اقدام کنند.
او با بیان اینکه برای حفظ آبروی فدراسیون ایران تاکنون به فدراسیون آسیایی شکایت نکرده است، ادامه داد: جلسه‌ی کمیته انضباطی که در این هفته تشکیل خواهد شد آخرین جلسه است و اگر آن مبلغ پرداخت شد که همه چیز به پایان می‌رسد. ولی اگر بازهم به نتیجه نرسیدیم فدراسیون باید کتبا در نامه‌ای به فدراسیون آسیایی در این‌مورد اعلام کند تا بعد از آن من از طریق فدراسیون آسیایی شکایت خود را پیگیری کنم. که در این‌صورت و بعد از اثبات آن باشگاه صبا در همه‌ی رشته‌های ورزشی و در همه‌ی سطوح محروم خواهد شد. من تاکنون برای حفظ آبروی ایران و هندبال آن شکایت نکرده‌ام، چون این‌ها اتفاقاتی است که به ندرت روی می‌دهد و نباید به ورزش ایران لطمه بزند.
انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیربرنامه‌های فراس احمد: باشگاه صبا پولم را ندهد به فدراسیون آسیایی شکایت می‌کنم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات