دبیر کمیته انضباطی هندبال: تکلیف طلب بازیکنان صبای قم سه‌شنبه مشخص می‌شود


دبیر کمیته انضباطی هندبال گفت: در جلسه کمیته انضباطی سه‌شنبه رای‌های داوری برای بازیکنان صبای قم صادر خواهد شد و در اختیار نماینده آنها قرار داده می‌شود تا بازیکنان پول خود را دریافت کنند.
منوچهر حیدری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره جلسه کمیته انضباطی که قرار است برای بازیکنان تیم هندبال صبای قم به دلیل نگرفتن قراردادهای لیگ سه سال قبل‌شان تشکیل شود اظهار داشت: قرار براین‌ است که 18 خرداد جلسه‌ کمیته انضباطی با حضور نماینده‌ این بازیکنان و همچنین برخی مسئولان برگزار شود تا رای داوری صادر و به دادسرا ارسال شود و بعد از آن نماینده‌ این بازیکنان پیگیر کار آن‌ها در دادگاه شود.
او در مورد طولانی شدن این جریان گفت: بازیکنان یک سال پیش شکایت خود را اعلام کردند ولی دیگر پیگیر ماجرا نشدند. باید زودتر می‌آمدند و پیگیری می‌کردند تا زودتر به نتیجه می‌رسیدند. برخی حتی مدارک مورد نیاز را در اختیار ما قرار نداده‌اند. آن‌ها حتی دست جمعی برای این موضوع اقدام نکردند، گویا باهم خصومتی داشتند و تک تک، یا دو سه نفری شکایت خود را ارایه دادند.
دبیر کمیته انضباطی در ادامه افزود: در این مدت چندین نامه به خود بازیکنان، هیات، دادسرا و دادگاه زدیم که یک سال این اتفاقات طول کشید و خود بازیکنان نیز در جریان هستند. در نهایت به این نتیجه رسیدیم که رییس هیات استان (آقای طباطبایی) را به عنوان نماینده بازیکنان انتخاب کنیم، تا به جای اینکه هر بازیکن یک نماینده جدا معرفی کند، آقای طباطبایی که در جریان تمام مسایل نیز هست خود به عنوان نماینده تمام بازیکنان مشکل را پیگیری کند.
حیدری در مورد نتیجه این جلسه کمیته انضباطی گفت: آن طور که من شنیده‌ام قرار است 15 نفر از بازیکنان در این هفته یا در هفته‌ی آینده مبالغ خود را به صورت چک دریافت کنند. برای 22 نفر باقی مانده نیز در انتهای جلسه سه شنبه رای‌های داوری و شماره‌ نامه‌های صادر شده را در اختیار نماینده آن‌ها قرار می‌دهیم تا موضوع را در دادگاه پیگیری کند.
او در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان خارجی تیم صبای قم پول خود را دریافت کرده‌اند یا خیر؟ تصریح کرد: فراس احمد بازیکن خارجی در این تیم بودکه با توجه به این برگه‌ای که در دست من قرار دارد پول خود را دریافت کرده‌ و نام او در لیست دریافت شده‌ها قرار دارد.
دبیر کمیته انضباطی در انتهای سخنانش گفت: برای جلوگیری از این موضوع خود بازیکنان باید حواسشان به دریافت حق خود و مبالغ قراردادهایشان باشد، در ضمن ریاست کنونی فدراسیون تاکید دارد که ما مسئولان به فکر پیگیری کار بازیکنان باشیم و دلیل برگزاری این‌گونه جلسه‌ها در کمیته انضباطی نیز حکایت از همین موضوع دارد. تاکنون این‌گونه جلسه‌ها برای گرفتن حق بازیکنان برگزار نمی‌شد.
انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دبیر کمیته انضباطی هندبال: تکلیف طلب بازیکنان صبای قم سه‌شنبه مشخص می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات