آخرین تمرین تیم ملی کشتی آزاد پیش از جام جهانی آمریکا برگزار شد


آزادکاران تیم ‌ملی آخرین تمرین خود را پیش از اعزام به ر‌قا‌بت‌های جا‌م جها‌نی آمریکا زیر نظر رسول خادم برگزار کردند.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آخرین تمرین تیم ‌ملی کشتی آزاد ایران پیش از اعزام به ر‌قا‌بت‌های جا‌م جها‌نی آمریکا در خانه کشتی شماره یک تهران برگزار شد.
در ابتدای این تمرین که با حضور تمامی نفرات تیم ‌ملی برگزار شد، رسول خادم، سرمربی تیم ‌ملی کشتی آزاد کشتی‌گیر‌ان را در وسط تشک دور هم جمع کرد و دقایقی برای آنها به صحبت پرداخت.
بیشتر صحبت‌های خادم حول مسائل روحی – روانی بود تا کشتی‌گیر‌ان بتوانند با حفظ انگیزه خود بهترین نتیجه‌ را در این ر‌قا‌بت‌ها کسب کنند.
در ادامه کشتی‌گیر‌ان تمرینات سبک و شادابی را پشت سر گذاشتند. در گوشه‌ای از سالن نیز رضا یزدانی، کاپیتان تیم ‌ملی کشتی آزاد که از ناحیه زانو آسیب دیده است به صورت اختصاصی زیر نظر مربیان به تمرین پرداخت.
به‌ گزارش ‌ایسنا‌، تیم ‌ملی کشتی آزاد ایران بامداد چهارشنبه برای حضور در ر‌قا‌بت‌های جا‌م جها‌نی آمریکا عازم این کشور خواهد شد.
ترکیب تیم ملی کشتی آزاد ایران در رقابت‌های جا‌م جها‌نی آمریکا به ترتیب زیر است:
57 کیلوگرم: حسن رحیمی- رضا اطری
61 کیلوگرم: مسعود اسماعیل پور- بهنام احسان پور
65 کیلوگرم: سیداحمد محمدی- میثم نصیری
70 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی- سعید داداش پور
74 کیلوگرم: حسن یزدانی- علیرضا قاسمی
84 کیلوگرم: علیرضا کریمی- رضا بیات
96 کیلوگرم: عباس طحان- امیر محمدی
125 کیلوگرم: کمیل قاسمی- پرویز هادی
انتها‌ی‌ پیا‌م


[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آخرین تمرین تیم ملی کشتی آزاد پیش از جام جهانی آمریکا برگزار شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات