همکاری ایران و آلمان در زمینه بیوتکنولوژی کشاورزی

به گزارش خبرگزاری مهر، پروفسور کلاوس پالمه رئیس بخش بیولوژی مرکزی دانشگاه آلبرت لودویگ کشور آلمان و متخصص ژنتیک گیاهی به دعوت پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی و با هدف بررسی امکان همکاری های آتی، از این پژوهشکده بازدید کرد.

در این بازدید، وی با اهداف، دستاورد­ها و پروژه­ های در دست اجرای پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی آشنا شد و از گلخانه های تراریخته پژوهشکده بازدید کرد.

پروفسور کلاوس پالمه با هدف آشنایی اساتید و دانشجویان پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی با پیشینه علمی دانشگاه فرایبورگ و تحقیقات خود با موضوع «نگاهی بر مطالعات فنوتیپی گیاه آرابیدوپسیس با بکارگیری فناوری وضوح بالا» سخنرانی کرد و به تشریح این فناوری و موارد کاربرد آن خصوصا در مطالعات میکروسپور پرداخت.

استاد دانشگاه آلبرت لودویگ فرایبورگ آلمان در بازدید از بخش­های مختلف تحقیقاتی پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی، علاوه بر آشنایی با محققان از نزدیک، فعالیت­های پژوهشی آنان را مورد بحث و تبادل نظر قرار داد.

[ منبع این خبر سایت مهر-دانش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «همکاری ایران و آلمان در زمینه بیوتکنولوژی کشاورزی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات