اعلام حداقل حقوق مستمری‌بگیران در سال ۹۵

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ضمن اعلام افزایش حقوق بازنشستگان این سازمان، گفت: حداقل حقوق مستمری‌بگیران در سال ۹۵ به ۹۰۰ هزار تومان می‌رسد. خبرگزاری مهر: سیدتقی نوربخش در نشست خبری روز دوشنبه ضمن اعلام جزئیات افزایش حقوق مستمری‌بگیران افزود: در جلسه شب گذشته هیات دولت، افزایش ۱۴ درصدی مستمری‌ها در سال ۹۵ که به سازمان تامین اجتماعی پیشنهاد داده بود، تصویب شد و بر همین اساس برای تمامی سطوح بازنشستگان ۱۴ درصد با افزایش روبرو خواهیم بود.

وی به مصوبه دیگر هیات وزیران اشاره کرد و اظهار داشت: مزایای جانبی حقوق بازنشستگان مانند حق مسکن، عائله‌مندی، خواروبار و حق سنوات نیز به دریافتی‌های آنان اضافه می‌شود و بر همین اساس حقوق آنها به بیش از ۹۰۰ هزار تومان می‌رسد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: همچنین افرادی که ممکن است حق عائله‌مندی نداشته باشند و دریافتی آنها کمتر از ۹۰۰ هزار تومان باشد، مصوب شد که حقوقشان به بیش از ۹۰۰ هزار تومان برسد.

نوربخش گفت: در حال حاضر دو میلیون و ۹۰۰ هزار بازنشسته تحت پوشش سازمان هستند که اعتبار مربوط به افزایش حقوق این افراد ۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان خواهد بود.

وی همچنین تصریح کرد: کمترین پرداختی در سازمان ۸۶۴ هزار تومان و بیشترین آن ۷ برابر حداقل حقوق است و همچنین ۵۳ هزار نفر در سازمان مشمول مصوبه دوم شده و حقوقشان به بیش از ۹۰۰ هزار تومان می‌رسد.

ادامه دارد...

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اعلام حداقل حقوق مستمری‌بگیران در سال ۹۵» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات