ملوان سهمیه لیگ یک را به داماش نمی دهد

درحالیکه باشگاه ملوان از خرید امتیاز لیگ برتری نفت تهران هنوز مطمئن نیست، یک جنگ زرگری در خصوص واگذاری امتیاز لیگ دسته اولی اش به رشتی ها و به خصوص به داماش راه انداخته است.
بعد از اینکه مباحث مربوط به خرید امتیاز در لیگ برتر از سوی باشگاه ملوان مطرح شد، تعدادی از کارشناسان فوتبال در گیلان از سر خیرخواهی اعلام کردند که در صورت حضور مجدد ملوان در لیگ برتر با خرید امتیاز، سهمیه لیگ دسته اولی انزلی چی ها می تواند در اختیار رشتی ها قرار گیرد تا حمیت و همکاری در استان به اوج خود برسد و هر دو تیم با یک تیر نجات یابند.
درحالیکه این مباحث هنوز روی کاغذ مطرح شده و شکل رسمی به خود نگرفته بود احمد دنیامالی رییس هیات مدیره باشگاه ملوان در اقدامی عجیب عنوان کرد که سهمیه لیگ دسته اولی ملوان به باشگاه ملوان نوین اختصاص پیدا خواهد کرد و به هیچ وجه قصد فروش یا واگذاری آن به غیر را نداریم.
دنیا مالی گفت: ملوان یک باشگاه فعال در عرصه فوتبال است و آکادمی بزرگی دارد. آکادمی ما نزدیک به 450بازیکن دارد که در سنین مختلف پا به توپ هستند، ما تعداد زیادی بازیکن در رده‌های پایه داریم و به جرأت می‌گویم که ملوان جزو چند تیم بازیکن‌ساز کشور است، حال این امکان وجود دارد که در لیگ دسته‌یک به عنوان ملوان نوین شرکت کنیم اما تمام این موارد به تصمیم اعضای هیات‌ مدیره برمی‌گردد، ما این بضاعت را داریم که در لیگ دسته یک هم فعالیت کنیم و به همین دلیل بنایی به فروش سهمیه نداریم.
این اظهارات درحالی مطرح می شود که هنوز صورت مسئله اصلی یعنی خرید امتیاز نفت تهران در محاق به سر می برد و این اظهارات غیرحرفه ای از سوی رییس هیات مدیره ملوان کمی عجیب و دور از انتظار بود.
اگرچه مالکیت امتیاز لیگ دسته اول با باشگاه ملوان است و حق تصمیم گیری با آنهاست اما می توانستند سعه صدر به خرج دهند تا ابتدا تکلیف لیگ برتر مشخص شود سپس در خصوص لیگ یک به اظهار نظر و واکنش بپردازند.
7285/2007

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ملوان سهمیه لیگ یک را به داماش نمی دهد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات