دشمن از تاکید رهبر انقلاب بر "انقلابی‌گری" هراس دارد/ رسانه رژیم سلطنتی انگلیس می‌خواهد امام را "سازشکار" معرفی کند

سید مهدی عبدخدایی اصفهان 2 دبیرکل جمعیت فدائیان اسلام با اشاره به اینکه دشمن از تاکید رهبر معظم انقلاب بر "انقلابی‌گری" هراس دارد گفت: رسانه رژیم سلطنتی انگلیس می‌خواهد امام را "سازشکار" معرفی کند

سید محمدمهدی عبدخدایی دبیرکل جمعیت فدائیان اسلام در گفت‌وگوی مشروح با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، درباره انتشار اسناد جعلی مربوط به ارتباط حضرت امام(ره) و رئیس‌جمهور وقت آمریکا در دهه 40 به یادآوری سابقه تاریخی دشمنی آمریکا و انگلیس با انقلاب اسلامی ایران پرداخت و اظهار داشت: کشورهای استعمارگر حرکت‌های ملی و مردمی را به گونه‌ای مخدوش می‌کنند که بگویند ملتی که حرکت کرده و دست به انقلاب زده از ماست.

وی با طرح این پرسش که "چرا باید در ایام سالگرد ارتحال امام(ره) اسناد جعلی منتشر شود؟" توضیح داد: در سال 43 و در ابتدای نهضت انقلاب اسلامی، امام(ره) سخنرانی تندی علیه لایحه کاپیتولاسیون انجام دادند؛ اگر امام(ره) ارتباطی با آمریکایی‌ها داشت، چرا چنین سخنانی را مطرح کرد؟ امام(ره) در آن ایام در مورد رئیس‌جمهور وقت آمریکا فرمود "تو امروز منفورترین شخص نزد ملت ایران هستی." این صحبت‌ها در حالی مطرح شد که آمریکایی‌ها ایران را به عنوان جزیره صلح و ثبات در منطقه عنوان می‌کردند.

عبدخدایی با ذکر این نکته که "انگلیس آلت دست تمام و کمال آمریکاست" تصریح کرد: باید همه تحولات سیاسی را در ظرف زمانی و مکانی خاص آن بسنجیم؛ در موقعیت فعلی، انقلاب اسلامی به رهبری امام(ره) با اسلام ناب توانسته جهان را متحول کند. زمانی بود که نظریات مارکسیسم حرف اول را در دنیا می‌زد و انقلاب‌های ملت‌های دنیا براساس نظریه مارکسیسم انجام می‌شد، اما در آن شرایط اسلام نابی که رهبر انقلاب به دنیا معرفی کرد، معادلات را بر هم زد.

دبیرکل جمعیت فدائیان اسلام با طرح این موضوع که "انقلاب اسلامی سال 1357 منافع حیاتی آمریکا را نابود کرد" اظهار داشت: شاه بله قربان‌گوی آمریکایی‌ها بود و هر وقت به این کشور سفر می‌کرد بند به بند دستورات آمریکایی‌ها را فورا اجرا می‌کرد، اما امام(ره) با آنها چه کرد؟ کشوری که در تمام ابعاد به آمریکا وابسته بود به استقلال کامل سیاسی دست پیدا کرد و این مسئله هنوز هم برای آمریکایی‌ها غیرقابل هضم است.

*با وقاحت تاریخ را تحریف می‌کنند

وی به تاکتیک‌های مورد استفاده بی‌بی‌سی فارسی در تحریف حقایق اشاره کرد و گفت: حضرت امام(ره) در دهه 40 با حضور زنان در انتخابات مخالفت کرد، چرا که در آن ایام زنان به عنوان ابزار و وسیله مطرح بودند و اصولا شخصیتی برای آنها قائل نبودند، حالا هم می‌بینیم که در برنامه‌های خود عنوان می‌کنند که معمار انقلاب اسلامی با حضور زنان در انتخابات و مشارکت‌های اجتماعی مخالف بوده است! آنها با وقاحت واقعیت را تحریف می‌کنند و نمی‌گویند امام(ره) با استفاده ابزاری از بانوان مخالف بوده، بعد از اینکه انقلاب شکل گرفت و جایگاه بانوان در جامعه مورد احترام واقع شد، امام(ره) زنان ایرانی را در امور مشارکت داد.

عبدخدایی ادامه داد: امروز در تمام دانشگاه‌های جهان کسانی که درباره تاریخ انقلاب‌های معاصر تحقیق می‌کنند، امام(ره) و نهضت ایشان را قبول دارند و به همین دلیل وقتی سردمداران آمریکا می‌بینند جوانان کشورشان به سمت امام(ره) و افکارش گرایش دارند دست به جعل اسناد می‌زنند، اما اصل قضیه این است که امام(ره) دنیا را دگرگون کرده و مشکل آنها همین است.

وی ادامه داد: آنها با موج عظیمی در سراسر دنیا مواجه هستند که هر لحظه ارتفاع این موج که حقیقت‌طلبی است و پرچمدار آن امام راحل هستند در حال افزایش است، وقتی در صحنه نظامی و فشار اقتصادی شکست خورده‌اند به اقدامات کثیف و مذموم دست می‌زنند.

*از تاکیدات رهبر انقلاب مبنی بر حفظ و تقویت روحیه انقلابی‌گری ترس دارند

این فعال سیاسی تاکید کرد: چهره‌ای مانند امام(ره) توانسته دروازه‌های استعمار را به روی مردم آزادی‌خواه دنیا و خاورمیانه باز کند و این مسئله عقده زیادی درون آمریکا و انگلیس ایجاد کرده است.

دبیرکل جمعیت فدائیان اسلام پروژه تضعیف روحیه انقلابی‌گری را از دیگر اهداف شبکه‌های رژیم سلطنتی انگلیس عنوان کرد و گفت: سعی آنها بر این است که نشان بدهند امام روحیه سازشکارانه‌ای داشته و به دنبال تشکیل حکومت به هر قیمتی بوده؛ آنها از تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ و تقویت روحیه انقلابی‌گری ترس دارند و در آینده هم دست به اقدامات دیگری خواهند زد تا چهره اصلی امام و مکتب ایشان را مخدوش کنند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دشمن از تاکید رهبر انقلاب بر "انقلابی‌گری" هراس دارد/ رسانه رژیم سلطنتی انگلیس می‌خواهد امام را "سازشکار" معرفی کند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات