کشف بیسیم و مواد محترقه به اسم کالای خرازی +عکس

محموله حاوی بیسیم و مواد محترقه در گمرک بوشهر توسط پرسنل حراست گمرک بوشهر کشف و ضبط شد. خبرآنلاین: مأموران حراست گمرك بوشهر يك محموله حاوي 1350 عدد بيسيم و 20 هزار و 682 عدد انواع مواد محترقه كه به طرز ماهرانه‌اي در يك كانتينر كه در جوف كالاي لوازم خرازي اظهار شده بود كشف و ضبط نمودند.

بنابر اين گزارش، ارزش اين محموله بالغ بر 13 ميليارد و 685 ميليون ريال اعلام گرديده است.

کشف بیسیم و مواد محترقه به اسم کالای خرازی +عکس

كشف بيش از 1600000 عدد انواع مواد محترقه در بوشهر

همچنين مأموران حراست گمرك بوشهر در اقدام ديگري بيش از يك ميليون و 600 هزار عدد انواع مواد محترقه كشف و ضبط كردند.

در اجراي طرح ارتقاي امنيت عمومي، مأموران حراست گمرك بوشهر يك محموله ترقه را كه به طرز ماهرانه‌اي در يك كانتينر جاسازي شده بود كشف و ضبط كردند.

کشف بیسیم و مواد محترقه به اسم کالای خرازی +عکس

بنابراين گزارش در بازرسي از اين كانتينر كه در اظهارنامه گمركي به‌عنوان كالاي تزييني و دكوري معرفي شده بود بيش از يك ميليون و 600 هزار عدد انواع مواد محترقه كشف گرديد كه ارزش اين محموله بيش از 5 ميليارد ريال برآورد مي‌شود.

اين گزارش مي‌افزايد افراد مرتبط با اين محموله به مراجع قضايي معرفي شدند.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کشف بیسیم و مواد محترقه به اسم کالای خرازی +عکس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات