جابجایی بیش از دو میلیون و 600 هزار مرسوله پستی در زنجان

مهدی فخربین سبحانی روز دوشنبه در گفت گو با خبرنگار ایرنا افزود: تعداد ترافیک های صادر شده و وارد شده به ازای هر واحد پستی طی فروردین و اریبهشت امسال به ترتیب سه هزارو 450 و یک هزارو 870مرسوله بود که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته نسبت دسترسی به خدمات پستی در سطح استان شش درصد افزایش پیدا کرده است.
وی با بیان اینکه پوشش مساحتی به ازای هر واحد پستی در این استان 45 کیلومتر است، افزود: پوشش جمعیتی به ازای هر واحد پستی نیز دو هزار و 65 نفر است که در این خصوص نیز میزان دسترسی شهروندان به واحدهای پستی نسبت به مدت مشابه سال گذشته هشت درصد بیشتر شده است.
سبحانی با بیان اینکه در زمان حاضر 492 واحد پستی در سطح استان زنجان فعال هستند، افزود: میزان واحدهای پستی نسبت به مدت مشابه سال گذشته هشت درصد افزایش دارد.
سبحانی با بیان اینکه دفاتر ICT روستایی در سطح این استان با توجه به پوشش مساحتی و بعد مسافت روستاها ایجاد شده است، گفت: بدیهی است ایجاد این مراکز در نقاط روستایی بر حسب نیاز و سطح و محدوده پوشش خدمات انجام می شود.
در زمان حاضر 84 دفتر خدمات ارتباطی و 241 دفتر ICT روستایی در سطح استان زنجان برای خدمت رسانی به مردم فعال هستند.
7312/6085

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جابجایی بیش از دو میلیون و 600 هزار مرسوله پستی در زنجان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات