قرارداد سازمان لیگ پاک می شود


به گزارش "ورزش سه"، از این پس باشگاه  ها خود باید متن قرارداد با بازیکن را تنظیم کرده و در آن منافع خود را در نظر بگیرند.هم چنین در این قرارداد شرایط فسخ قرارداد یک طرفه از سوی بازیکن و باشگاه باید از سوی خود باشگاه ها تنظیم شده و دیگر سازمان لیگ برتر در ماجرای قراردادها حامی باشگاه ها نخواهد بود. به واقع سازمان لیگ برتر دیگر دفاعی از باشگاه ها نخواهد داشت و باشگاه ها هستند که باید قراردادهای منعقده با بازیکن را به گونه ای تنظیم کنند که منافع خود را در آن لحاظ کنند.


هوشنگ نصیرزاده، رئیس کمیته تدوین و مقررات فدراسیون فوتبال این خبر را تایید کرد و گفت:« از این پس نقش فدراسیون فوتبال بیشتر نظارتی خواهد بود.»
وی هم چنین در این باره گفت: « بازیکن با وکیل خود می تواند در زمان عقد قرارداد حاضر شود و متن قرارداد را مطالعه و بعد امضاء نماید. »


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قرارداد سازمان لیگ پاک می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات