«پادشاهی کلانِمل» به کتابفروشی‌ها رسید

به گزارش خبرنگار مهر، رمان «پادشاهی کلانمل» نوشته جان فلنگن با ترجمه مسعود ملک یاری به تازگی توسط نشر افق منتشر و راهی بازار نشر شده است. این رمان، هشتمین عنوان از مجموعه «جنگاوران جوان» و صد و هفتاد و یکمین عنوان «رمان نوجوان» است که توسط این ناشر چاپ می شود.

«جنگاوران جوان» مجموعه‌ رمانی است فانتزی - حماسی نوشته جان فلنگن نویسنده استرالیایی برای نوجوانان و جوانان است. «ويرانه های گورلان»، «پل آتشین»، «سرزمین یخ زده»، «نبرد اسکاندیا»، «جادوگر شمال»، «محاصره مکینداو» و «آزادی ایراک» ۷ کتاب دیگری هستند که پیش از «پادشاهی کلانمل» به چاپ رسیده اند.

داستان این رمان به این ترتیب است که در سرزمین کلانمل فرقه ای اسرارآمیز پیدا شده که مدعی است می تواند در ازای دریافت طلا، مردم را از شر چپاولگران در امان بدارد. اما هالت، ویل و هوراس فکر می کنند یک جای کار این فرقه به ظاهر خیرخواه می لنگد. هالت می فهمد که توطئه ای در کار است و به زودی کشتی های ماهی گیری اهالی توسط راهزنان به آتش کشیده خواهد شد. رازی که این سه تن از آن آگاه شده اند، نه کلانمل که کل پادشاهی سرزمین را تهدید می کند.

این رمان در ۴۶ بخش نوشته شده است.

در قسمتی از این رمان می خوانیم:

ویل به آن سوی خیمه رفت و به قدر کافی دور شد. در گوشه ای از محوطه باز، جایی که جلوی دید نباشد، موقعیت را ورانداز کرد. جلوی ورودی نگهبان داشت، حاضر بود شرط ببندد پشت خیمه نگهبان ندارد. با وجود این ها، می دانست که نگهبان ها بیش از آنکه برای تامین امنیت باشند، نشانه اقتدارند. در این اردوگاه احتمال حمله به خیمه رئیس بسیار کم بود. ویل بررسی اش را ادامه داد. محوطه باز به پایان رسیده و چادرهای ژنده دوباره ردیف شده بودند. چادرها فقط چند قدم با هم فاصله داشتند. چندتایی را پشت سر گذاشت و به خیمه ای شل و شلخته رسید. مردها داخل و بیرون آن ولو شده بودند و با هم گپ می زدند. به گروهی که کنجکاوی ملایمی نشان دادند، زیر لب سلامی کرد. راهش را ادامه داد و صبر کرد تا چند چادر خالی را رد کند. سپس سریع به اطراف نگاهی انداخت. کسی او را نمی پایید. جستی زد و در تاریکی میان دو چادر پرید...

این کتاب با ۴۱۶ صفحه، شمارگان هزار و ۵۰۰ نسخه و قیمت ۱۷۵ هزار ریال منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان ««پادشاهی کلانِمل» به کتابفروشی‌ها رسید» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات