امضا تفاهم نامه پژوهشگاه سازمان ملی استاندارد و دانشگاه سوره

به گزارش خبرنگار گروه علمی ایرنا، در این تفاهم نامه که درمحل ساختمان مرکزی سازمان ملی استاندار ایران به امضاء جهانبخش سنجابی سرپرست پژوهشگاه سازمان ملی استاندار ایران و محمد روشن رئیس دانشگاه سوره رسید، بر همکاری در زمینه های علمی و پژوهشی و آموزشی دو طرف تاکید شد.
استفاده بهینه از توانایی های علمی، فنی و پژوهشی طرفین و همکاری در تدوین استانداردهای ملی در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و هنر، همکاری در زمینه برگزاری سمینارها، دوره های آموزشی و استفاده از امکانات طرفین، انجام طرح های مشترک تحقیقاتی و مطالعاتی و همچنین ترویج فرهنگ استاندارد از موضوعاتی است که در این تفاهمنامه مورد موافقت طرفین قرار گرفته است.
در این تفاهم نامه همچنین موضوعاتی همچون برگزاری میزگردهای تخصصی، ایجاد تسهیلات لازم برای استفاده کارشناسان دانشگاه از امکانات یکدیگر، ایجاد زمینه همکاری های مشترک در زمینه های علمی ، پژوهش، آموزشی و با بهره گیری از توانمندی های طرفین در زمینه های علمی، نیروی انسانی، فنی، اطلاعاتی، امور آزمایشگاهی و کارگاهی مورد تاکید قرار گرفته است.
گسترش همکاری های فی مابین در زمینه های علمی، پژوهشی، آموزش های کوتاه مدت و بلند مدت توسعه ای و راهبردی و فراهم کردن زمینه مطالعات و برگزاری کنفرانس و سمینار و همایش و خدمات مشاوره ای، نظارتی و تعریف و مشارکت در اجرای پروژه های دو طرف از دیگر مفاد این تفاهم نامه مشترک است.
براساس این تفاهم نامه که برای مدت سه سال به امضا رسیده است، مقرر شد دو طرف زمینه های لازم برای توسعه و اجرایی کردن مفاد تفاهم نامه را اجرایی و نمایندگانی از دو طرف پیگیر اجرای تفاهم نامه در حوزه های مختلف باشند.
ادامه دارد...
1836**1440

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امضا تفاهم نامه پژوهشگاه سازمان ملی استاندارد و دانشگاه سوره» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات