پیشرفت طرح افزایش ظرفیت وبهبود کیفیت شرکت نفت بندرعباس بررسی شد

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی شرکت پالایش نفت بندرعباس ، در این نشست که مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی کشور، پیمانکاران ، مدیران و مسئولان شرکت پالایش نفت بندرعباس و شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران به عنوان مجری طرح حضور داشتند ، به بررسی آخرین پیشرفت ها و موانع اجرای طرح پرداختند.
در این نشست میزان حجم کار باقی مانده در طرح افزایش ظرفیت و بهبود کیفیت شرکت پالایش نفت بندرعباس به ویژه در بخش های PIPING و جوشکاری های آن ، ایستگاه های برق و کمپرسورها و نیروی انسانی لازم برای سرعت بخشی در کار به ویژه در واحد CCR (افزایش کیفیت بنزین و درجه آرام سوزی آن) بررسی شد.
معاون وزیر نفت پیش از نشست با حضور در طرح افزایش ظرفیت و بهبود کیفیت از عملیات اجرایی واحدها به ویژه واحد CCR و روند نصب کمپرسورها piping و همچنین اتاق کنترل طرح افزایش ظرفیت بازدید کرد.
بر اساس گزارش شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران به عنوان مجری طرح افزایش ظرفیت و بهبود کیفیت بنزین شرکت پالایش نفت بندرعباس، این طرح اکنون ٩٦,٧ درصد پیشرفت دارد.
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی کشور در بندرعباس با حضور در پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس که در مجاورت شرکت پالایش نفت بندرعباس در حال ساخت است ، نیز بازدیدکرد.
طرح افزایش ظرفیت پالایشگاه نفت بندرعباس دارای 9 واحد اصلی است که واحدهای تصفیه نفتای سنگین با ظرفیت 25 هزار بشکه در روز، واحد تصفیه نفتای سبک با ظرفیت 21 هزار بشکه در روز ، واحد تبدیل کاتالیستی با ظرفیت 25 هزار بشکه در روز ، واحد تصفیه نفت گاز با ظرفیت 50 هزار بشکه
7195/6048

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیشرفت طرح افزایش ظرفیت وبهبود کیفیت شرکت نفت بندرعباس بررسی شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات