کارکردهای مرکز فنی و حرفه ای در شهرستان تیران و کرون معرفی نشده است

مهدی شمس روز دوشنبه در گفتگو با ایرنا افزود: با توجه به ضرورت مهارت آموزی برای ایجاد شغل و حرفه، کمتر از برنامه های فنی و حرفه ای استفاده می شود که همکاری دهیاری ها، سازمان ها و ادارات در معرفی کارکردها و ظرفیت های مراکز فنی و حرفه ای بستر برای بهره برداران بیش از بیش فراهم می شود.
وی بیان کرد: 17 رشته فنی، خدماتی و کشاورزی در مرکز فنی و حرفه ای شهرستان تیران و کرون آموزش داده می شود که تنوع رشته ها بستری برای ایجاد شغل و تولید است که بر اساس ظرفیت های شهرستان تیران و کرون پیش بینی و آموزش داده می شود.
رئیس فنی و حرفه ای شهرستان تیران و کرون افزود: 30 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای توسط بخش خصوصی در سطح شهرستان راه اندازی شده است.
وی با اشاره به ظرفیت های کشاورزی شهرستان تیران و کرون گفت: رشته های آموزش پرورش قارچ، زعفران، کشت های گلخانه ای و پرورش بلدرچین در مرکز فنی و حرفه ای شهرستان آموزش داده می شود و فراگیران پس از اتمام دوره می توانند با دریافت تسهیلات بانکی تا سقف 300 میلیون ریال فرصت شغلی برای خود ایجاد کنند.
شمس با اشاره به رشته های خدماتی مرکز فنی و حرفه ای شهرستان تیران و کرون اظهارکرد: بافندگی، عروسک سازی، طراحی روی چرم، تزئینات گل عروس از جمله رشته های خدماتی است که خانم ها نیز تاکنون استقبال خوبی داشته اند.
وی خاطرنشان کرد: بستر برای تعامل با ادارات و نهادهای شهرستان در جهت آموزش فراهم است.
شهرستان تیران و کرون در 45 کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.
مهد/ 7137 / 2093/ 6022

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کارکردهای مرکز فنی و حرفه ای در شهرستان تیران و کرون معرفی نشده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات