پادشاه سعودی خواستار ریشه کن کردن "اپیدمی تروریسم" شد

پادشاه عربستان سعودی با بیان این که اپیدمی تروریسم گروه‌ها را چند دسته کرده و خانواده‌ها را از هم پاشیده و از مرزهای کشورها پافراتر گذاشته و به روابطشان نفوذ پیدا کرده است، خواهان ریشه کن کردن این بیماری همه گیر و از بین بردن آن شد. به گزارش نامه نیوز، به نقل از خبرگزاری آلمان، سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان سعودی در سخنانی به مناسبت ماه رمضان که توسط عادل بن زید الطریفی، وزیر فرهنگ و رسانه عربستان ایراد شد، گفت: تمام جهان از بیماری تروریسم با تمامی اشکال آن گله و شکایت دارد و این تروریسم هر چقدر هم که انگیزه‌های خبیثانه آن متنوع شود، انحراف از فطرت سالم است که میان حق و باطل تفاوتی قائل نمی‌شود و حرمت‌ها را رعایت نمی‌کند.

وی تاکید کرد که تروریسم از مرزها پا فراتر گذاشته است و در روابطشان رخنه پیدا کرده است و بین پدر و فرزندش فاصله انداخته و خانواده‌ها را از هم دور کرده است و گروه‌ها را متفرق کرده است.

وی از خداوند خواست تا به امت اسلامی و تمام جهان در ماه مبارک رمضان برای ریشه کن کردن این بیماری و از بین بردن آن کمک کند.

سلمان بن عبدالعزیز ادعا کرد: عربستان از زمانی که تاسیس شده است، وحدت امت اسلامی و تلاش برای اتحاد کشورهای عربی و اسلامی را هدف خود قرار داده است که همواره برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کند و رهبری و ملت عربستان برای تحقق این هدف پاک پاپرجا خواهد ماند و ما در اصلاح شکافی که در دیوار امت ایجاد شده است، مشارکت می‌کنیم.


[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پادشاه سعودی خواستار ریشه کن کردن "اپیدمی تروریسم" شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات