نشست های فشرده‌ اقلیم کردستان عراق و بغداد برای حل مشکلات

به‌ گزارش خبرگزاری مهر به‌ نقل از پایگاه‌ خبری ملت، سوران عبدالله‌، یکی از نمایندگان کرد عراقی در پارلمان عراق، از برگزاری چندین نشست فشرده‌ با حیدر العبادی و کابینه‌ وی خبر داد.

به‌ اساس این گزارش، چندین نشست و گفتگوی فشرده در طول چند روز گذشته‌ مابین هر دو طرف برگزار شده‌ است و هدف از برگزاری این نشست ها رسیدن به‌ راه حلی برای حل مشکلات چندین ساله‌ مابین اقلیم کردستان عراق و بغداد عنوان شده‌ است.

سوران عبدالله‌ گفت: در این نشست ها تمامی مشکلات ما بین اقلیم کردستان عراق و بغداد مطرح شده‌ است و حیدر العبادی هم به‌ روشنی اعلام کرده‌ است که‌ به‌ دنبال حل مشكلات با اقلیم کردستان عراق بر مبنای قانون اساسی است و امید آن می رود که‌ این نشست ها نتیجه‌ ای مفید برای هر دو طرف دربر داشته‌ باشد.

وی همچنین اعلام کرد که‌ در حال حاضر همه‌ فراکسیون ها منتظر جواب رسمی دادگاه‌ فدرال عراق هستند تا نشست های پارلمان عراق به‌ روال عادی خویش بازگردد.

[ منبع این خبر سایت مهر-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نشست های فشرده‌ اقلیم کردستان عراق و بغداد برای حل مشکلات» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات