اختلاف در استقلال به اوج رسید/ شعارهای امروز به سود افشارزاده!

اختلاف در استقلال به اوج رسید/ شعارهای امروز به سود افشارزاده!
در حالی که هفته قبل برخی هواداران جلوی وزارت ورزش خواستار برکناری افشارزاده از استقلال شده بودند امروز هوادارانی که از جدایی منصوریان نگران بودند خواستار ماندن افشارزاده شدند.

هواداران استقلال که هفته گذشته علیه بهرام افشارزاده شعار داده بودند و وزیر را تحت تاثیر قراردادند، امروز و پس از آنکه شنیدند قنبرزاده جانشین افشارزاده خواهد شد و منصوریان هم تهدید کرد که در این صورت در استقلال نخواهد ماند، دوباره جلوی درب وزارت ورزش تجمع کردند و این بار به سود افشارزاده شعار دادند و وزیر را پرسپولیسی خطاب کردند.


این موضوع نشان از آشفته بازار و اختلافات شدید میان دسته های هواداران و البته مدیران این باشگاه دارد که سال آینده را هم می تواند تحت تاثیر قرار دهد.


هواداران امروز برخلاف هفته قبل که گروهی دیگر رفتن افشارزاده را می خواستند تا آمدن افشارزاده دم درب آرام نگرفتند.


باید دید پایان کار هواداران استقلال که این روزها حتی در صفحات مجازی از رئیس جمهور درخواست رسیدگی دارند به کجا کشیده می شود و آیا می توان این مجموعه را بالاخره متحد کرد یا اینکه شرایط به همین شکل جلو خواهد رفت؟

#1varzesh #بهرام_افشارزاده #استقلال_تهران #وزیر_ورزش_و_جوانان #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اختلاف در استقلال به اوج رسید/ شعارهای امروز به سود افشارزاده!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات