بازدید سرزده استاندار البرز از پروژه های نیمه تمام طالقان

به گزارش ایرنا ، استاندار البرز به همراه شماری از مدیران کل استانداری البرز صبح امروز به صورت سرزده در شمالی ترین شهرستان استان البرز در فاصله 100کیلومتری کرج با حضور در برخی از ادارات این شهرستان همچنین نحوه ارائه خدمات و مشکلات را دراین زمینه ارزیابی کرد .
استاندار البرز همچنین به همراه اعضای شورای فنی شهرستان طالقان و استان البرز نیز حضور داشتند ساختمان های درحال ساخت بهداشت و درمان،بهزیستی ،بنیاد مسکن و امور آب بازدید و با توجه به نقش موثر این ادارات در ارائه خدمات بهتر به مردم اتمام هرچه سریعتر آنها را مورد تاکید قرار داد .
کمبود نیروی انسانی ،تجهیزات اداری و مشکلات عمرانی برای اتمام پروژه ها از جمله اعتبار مشکلاتی بود که مسئولان و مدیران شهرستان طالقان با استاندار البرز در میان گذاشتند.
آخرین اقدامات انجام شده برای پروژه جاده هشتگرد به طالقان و پل وشته که در اثر سیلاب سال گذشته در طالقان تخریب شده بود نیز ازسوی استاندار البرز در شهرستان طالقان مورد بررسی قرار گرفت .
8029/1535

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازدید سرزده استاندار البرز از پروژه های نیمه تمام طالقان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات