نوروزی: کجاست پرونده های مفاسد اقتصادی که به مجلس هشتم دادم؟

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن نوروزی در جلسه علنی روز دوشنبه مجلس در اخطاری با استناد به اصل 15 قانون اساسی گفت: امروز برخی از اعضای هیأت رئیسه و هم برخی گزارش‌دهندگان واژه‌های انگلیسی به کار می‌بردند که من نسبت به این موضوع انتقاد دارم.
وی با استناد به بند 6 اصل سوم قانون اساسی اظهار داشت: گزارش‌هایی که امروز ارائه می‌شود کلی محسوب می‌شود و نوعی بازی با واژگان و کلمات است، کسانی که گزارش می‌دهند واژه مفاسد را می‌گویند اما اعلام نمی‌کنند که نوع مبارزه چگونه است، در اینجا مرکز پژوهش‌ها و گزارش‌دهنده ها فقط مسائل کلی را بیان می‌کنند.
نماینده مردم رباط کریم خطاب به مسعود پزشکیان نایب رییس اول مجلس که ریاست ساعتی از جلسه امروز را بر عهده داشت، گفت: آقای رئیس، شما یک انسان مبارزید، توجه کنید، در همین کمیسیون‌های مجلس خلاف‌ها و مشکلاتی نسبت به واگذاری‌ها رخ داده، به طور مثال می‌بینیم یک سردخانه 35 هکتاری که 500 میلیارد ارزش داشته است، 29 میلیارد به کسی که 1800 میلیارد تومان بدهی بانکی داشته، واگذار شده است.
وی افزود: من در مجلس هشتم 17 پرونده مفاسد اقتصادی به یک کمیسیون دادم، اما امروز اثری از آنها نیست؛ این باید بررسی شود که آن پرونده‌ها کجاست و من درخواست دارم که حداقل دو پرونده از آن 17 پرونده به من داده شود.

**برنامه ششم را درست بنویسیم؛‌ همه سوار یک کشتی هستیم
پزشکیان پاسخ داد: دستور جلسه، بررسی وضعیت اقتصادی موجود است، قرار است برنامه ششم در مجلس بررسی شود، ما باید برنامه‌ای را بنویسیم که مشکلات فعلی در آن نباشد.
وی افزود: دقت کنیم در زمان نگارش برنامه، آن را درست بنویسیم، همه سوار این کشتی هستیم و کسی نمی‌تواند خودش را کنار بکشد.
به گزارش ایرنا، حسن نوروزی در مجلس نهم حضور نداشته است.
سیام**9121**1429

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نوروزی: کجاست پرونده های مفاسد اقتصادی که به مجلس هشتم دادم؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات