رونق اقتصادی در گرو کاهش نرخ سود بانکی

دبیر کمیته برنامه و بودجه مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ارتباط بین نرخ تورم و سود بانکی یک رابطه اقتصادی در تئوری هاست و با توجه به این امر که دولت تدبیر و امید در سه سال اخیر با انضباط شدید مالی و سیاست های پولی دقیق توانسته است نرخ تورم را تا مرز تک نرخی شدن کاهش دهد اما به نظر می رسد برای خروج از این رکود باید نرخ سود بانکی را هم کاهش دهد.
سمیرا کرمی با اشاره به این امر که کاهش نرخ سود بانکی کمک می کند تا سرمایه ها به سمت بخشهای تولیدی هدایت شود افزود: ساماندهی موسسات پولی و اعتباری غیر مجاز هم ضروری است و دولت می تواند برای روتق اقتصاد در کشور از بسته های تشویقی مالی هم استفاده کند.
وقتی هدف وسیله را توجیه می کند؛ جزئیات وام بانکی پرداخت جریمه سربازی و سارق سابق دار پس از دستگیری به 20 فقره سرقت از منزل اعتراف کرد از دیگر عنوان های خبری شماره 172 هفته نامه آینه اشتغال است.
هفته نامه آینه اشتغال با مشی اقتصادی با مدیر مسئولی و صاحب امتیازی علی یوسفی منتشر می شود.
**** ضعف جامعه قرآنی خمین ناشی از کوتاهی مسئولان است یکی از عنوان های خبری هفته نامه صبح خمین است که به عملکرد ضعیف جامعه قرآنی خمین در مراحل استانی مسابقات قرآن کریم پرداخته است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خمین گفت: جامعه قرآنی قوی در شهرستان وجود ندارد که این امر ناشی از ضعف مسئولان فرهنگی است.
حجت الاسلام مهدی حسینی افزود: خمین استعدادهای خوبی در رشته های تلاوت و حفظ دارد اما به دلیل انشقاق فعالان فرهنگی، این استعدادها فقط در مسابقات شهری رتبه می آورند که در صورت تلاش، همدلی و حرکت کردن در یک مسیر استعدادهای شهرستان منسجم می شود.
انعقاد تفاهم نامه همکاری در زمان وقوع بحران بین شرکت های برق مرکزی، همدان، لرستان، قم و اصفهان، تشریح برنامه های میراث فرهنگی در استان مرکزی، پاسخ مدیر عامل پالایشگاه امام خمینی(ره) به ادعای منتقدان و برگزاری اولین همایش شهرداران استان مرکزی در سال 95 از دیگر عنوان های خبری هفته نامه صبح خمین است.
هفته نامه صبح خمین با مشی خبری، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی با مدیر مسئولی و صاحب امتیازی سید امرالله موسوی منتشر می شود.
۵۱نشریه و 9 پایگاه خبری و اطلاع رسانی در استان مرکزی فعالیت رسانه ای دارند.
7114/6012

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رونق اقتصادی در گرو کاهش نرخ سود بانکی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات