وزیر پرسپولیسی، نمی خوایم، نمی خوایم!

هواداران استقلال دیروز در شبکه های اجتماعی قرار گذاشتند که امروز مقابل وزارت ورزش و جوانان بروند و نسبت به انتخاب مدیرعامل جدید استقلال یعنی منصور قنبرزاده اعتراض کنند. سرویس ورزشی فردا: حدود ۵۰۰ تن از هواداران استقلال پیش از ظهر امروز دوباره مقابل وزارت ورزش تجمع کردند و نسبت به سیاستهای وزارت ورزش و جوانان درباره استقلال اعتراض کردند.

 هواداران استقلال دیروز در شبکه های اجتماعی قرار گذاشتند که امروز مقابل وزارت ورزش و جوانان بروند و نسبت به انتخاب مدیرعامل جدید استقلال یعنی منصور قنبرزاده اعتراض کنند.

جالب اینجاست که هفته گذشته هواداران استقلال به دلیل عدم انتخاب سرمربی مقابل درب وزارت ورزش تجمع کرده و از اعضای وزارت ورزش با نصب بنرهایی علیه بهرام افشارزاده شکایت داشتند و حالا امروز هم دوباره این اتفاق افتاد و حدود ۵۰۰ تن از هواداران استقلال مقابل وزارت ورزش و جوانان تجمع کردند تا به انتخاب احتمالی قنبرزاده برای مدیرعاملی و البته متوقف شدن نقل و انتقالات استقلال اعتراض کنند.مخالفت ها البته فراتر از قنبرزاده هم رفته و به خود وزیر ورزش و جوانان یعنی محمود گودرزی رسیده است.

امروز هواداران عقیده دارند که افشارزاده باید بماند! البته شعار اصلی هواداران این است: « وزیر پرسپولیسی نمی‌خواهیم».

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وزیر پرسپولیسی، نمی خوایم، نمی خوایم!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات