دروغ و کلاهبرداری مجازی در ماه رمضان +سند

سودجویان این بار ماه رمضان را وسیله ای برای کلاهبرداری و بازی با احساسات مردم قرار داده اند تا از این طریق به اهداف شوم خود دست پیدا کنند. باشگاه خبرنگاران جوان: فضای مجازی، کانال ها و گروه های تلگرامی فرصتی در اختیار سودجویان قرار داده تا از این طریق به رونق کسب و کار خود بپردازند.

فرصت طلبان این بار در آستانه ماه مبارک رمضان با هدف کلاهبرداری و بازیچه قرار دادن احساسات مردم اقدام به انتشار پیام زیر نموده اند.

دروغ و کلاهبرداری مجازی در ماه رمضان + سند

در متن این پیام آمده است: حرکت تلگرامی جمع آوری کمک برای خانواده های نیازمند در ماه مبارک رمضان

حرکت اول:

یکسال پیش آپاندیس عدنان(مستعار) که صاحب پنج فرزند بود عود می کند ولی بر اثر فاصله زیاد مکانی زندگی تا بیمارستان، عدنان در مسیر جان می دهد. همسر عدنان اینک نزدیک به یکسال است که به تنهایی بار سرپرستی پنج فرزند قد و نیم قد خود را با کار در منازل مردم به دوش می کشد. خانه استیجاری همسر و فرزندان عدنان که در حاشیه شهریار زندگی می کنند فاقد حداقل های رفاهی همچون یخچال و تلویزیون است و دختر سیزده ساله مرحوم عدنان به خاطر کار بیرون از خانه مادر، با ترک مدرسه به نگهداری فرزندان کوچکتر از خود مشغول شده است.
دست به دست هم یکی از نیازهای اولیه این خانواده را قبل از ماه رمضان تامین کنیم:

یخچال و فریزر 20 فوتی الکترواستیل. قیمت حدود یک میلیون و ششصد هزارتومان

تاریخ اعتبار فراخوان از امروز شنبه تا شامگاه 18 خرداد (‌در صورت تامین نشدن مبلغ فراخوان دوباره ایجاد خواهد شد و همچنین مبالغ اضافی تر صرف خرید لوازم ضروری دیگر می شود.  حتی اگر امکان مشارکت مالی حداقلی نیز ندارید با اشتراک این پست در گروههای خود، در این  یاریگری خیر  سهیم شوید.

گزارش: تا ساعت ۲۰ روز یکشنبه نزدیک به یک میلیون تومان از هزینه یخچال تامین شده است. لطفا برای ششصد هزارتومان باقی مانده مشارکت و یاری کنید.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دروغ و کلاهبرداری مجازی در ماه رمضان +سند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات