دلجویی از شش هزار مددجوی کمیته امداد کرمان در ماه رمضان

به گزارش ایرنا وحید میرزایی روز دوشنبه در نشست خبری افزود: این نهاد سال گذشته حدود 10 هزار خانواده را در قالب طرح مفتاح مورد بازدید قرار داد که شش هزار خانواده از این تعداد در ماه رمضان با حضور حامیان ایتام مورد بازدید و دلجویی قرار گرفتند.
وی اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) سال گذشته حدود 15 میلیارد و 900 میلیون ریال در قالب طرح مفتاح برای خانواده های نیازمند کسب درآمد داشته است.
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با بیان اینکه طرح شفا سه هزار بیمار سخت درمان را در استان کرمان زیر پوشش دارد گفت: این طرح در ماه رمضان سال جاری نیز به مرحله اجرا در خواهد آمد.
وی بیان کرد: طرح اطعام و افطار نیازمندان نیز در ماه مبارک سال جاری اجرا می شود چنانچه سال گذشته بیش از 23 میلیارد ریال در این راستا برای اطعام نیازمندان هزینه شد و امسال هم آمادگی دریافت کمک های مردمی در این بخش وجود دارد.
میرزایی از اجرای طرح اکرام محسنین در استان کرمان خبر داد و گفت: حدود شش هزار و 700 نفر از فرزندان محسنین این استان دارای حامی هستند و بیش از هشت هزار حامی محسنین در کرمان فعال هستند.
وی تصریح کرد: 23 هزار نفر در طرح محسنین استان کرمان فاقد حامی هستند.
وی افزود: حدود 13 هزار و 800 یتیم و شش هزار و 540 نفر حامی ایتام در استان کرمان وجود دارد و درآمد نقدی و غیرنقدی کمیته امداد در سال گذشته برای ایتام 181 میلیارد و 510 میلیارد ریال بوده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان بیان کرد: پنج هزار زوج نیازمند در استان کرمان وجود دارد که نیازمند دریافت اعتبار برای تهیه جهیزیه هستند.
وی با بیان اینکه مطبوعات می توانند زمینه حضور و مشارکت مردم را در بخش کمک های مردمی در ماه رمضان فراهم کنند گفت: بسیاری از مشارکت های سال های گذشته به دلیل اطلاع رسانی رسانه ها انجام شد.
3029/3028

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دلجویی از شش هزار مددجوی کمیته امداد کرمان در ماه رمضان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات