14 نفر براثر واژگون شدن سرویس مدرسه درترکیه کشته شدند

به گزارش رسانه های ترکیه ،' کرم آل 'استاندار عثمانیه روز دوشنبه به خبرنگاران گفت که در این حادثه 26 دانش آموز نیز زخمی شده که حال چهار تن از مصدومین حادثه بسیار وخیم است.
دانش آموزان برای اردو از عثمانیه عازم شهر 'حاتای' بودند که اتوبوس حامل آنها به کانال آبیاری در مسیر جاده حاتای سقوط کرد.
استاندار عثمانیه گفته است، این اردو بدون اجازه وزارت آموزش ملی و با ابتکار خانواده های دانش آموزان ترتیب یافته بود که متاسفانه فاجعه بار شده است.
او گفت: براساس بررسی های اولیه شش تن از کشته شده ها را دانش آموزان و هشت تن را خانواده های آن ها تشکیل می دهد.
در همین حال به گزارش شبکه خبر تلویزیون دولتی ترکیه رجب آکداغ وزیر سلامت ترکیه که به دنبال بروز سانحه به منطقه رفته است، گفت: سرعت عمل امدادرسانان بسیار بالا بود و از فاجعه بزرگتر جلوگیری شده است.
آکداغ وضیعت مصدومین حادثه را نگران کننده توصیف نکرد و گفت: اقدامات لازم صورت گرفته است.
خاورم/2011**1579

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «14 نفر براثر واژگون شدن سرویس مدرسه درترکیه کشته شدند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات