هاجسون: به بازیکنان فریبکاری یاد نخواهم داد


به گزارش "ورزش سه"،‌ اریک دایر، هافبک انگلیس اخیرا عنوان کرده بود که تیمش در یورو باید هوشمندانه کار کند و سعی کند از حریف خطا بگیرد. با این حال، در برخورد وحشیانه برونو آلوس با هری کین که منجر به اخراج مدافع پرتغال شد، نشانه ای از این هوشمندانه کار کردن نبود و پس از برخورد هری کین شروع به دویدن کرد. هاجسون نیز عنوان کرد که بازیکنانش در یورو قصد ندارند با شبیه سازی داور را فریب بدهند.

 

 


او گفت:" فکر می‌کنم این موضوع باید به بازیکنان آموزش داده شود. اگر قرار است آموزش داده شود باید در سن خیلی پایین این اتفاق بیفتد و بخشی از فرهنگ بازیکن بشود ولی بارها گفته ام که فکر نمی‌کنم فریب دادن داور در فرهنگ ما باشد. هری پس از برخورد سعی کرد به حرکتش با توپ ادامه دهد. شاید بعضی بگویند که این کار قابل ستیاش است و بعضی بگویند که او باید خودش را به زمین می‌انداخت و باید بدبین بود. ولی من بدبینی را چیز خوبی برای مربی گری نمی‌دانم. داور تصمیم درستی گرفت. هری هم نباید در این شرایط خودش را به زمین می‌انداخت.


من وقتم را صرف اینکه به بازیکنان یاد بدهم چطور داور را فریب بدهند و خود را به مصدومیت بزنند نخواهم کرد. می‌خواهم به بازیکنان یاد بدهم چطور بهتر دفاع کنند و چطور بهتر حمله کنند."


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هاجسون: به بازیکنان فریبکاری یاد نخواهم داد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات