مشمولان دارای برگه، به خدمت فراخوانده شدند

سازمان وظیفه عمومی نیروی نیروی انتظامی در اطلاعیه ای تمام مشمولان دیپلم و زیر دیپلم دارای برگه آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم خرداد ماه 1395 را به خدمت سربازی فراخواند. آفتاب : سازمان وظیفه عمومی نیروی نیروی انتظامی در اطلاعیه ای تمام مشمولان دیپلم و زیر دیپلم دارای برگه آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم خرداد ماه 1395 را به خدمت سربازی فراخواند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سازمان وظیفه عمومی ناجا با فراخوان تمام مشمولان غایب و غیرغایب متولد 1355 تا پایان خرداد ماه 1377 برای انجام خدمت دوره ضرورت، طی اطلاعیه ای اعلام کرد، تمام مشمولان دیپلم و زیر دیپلم سال های مذکور که برگه آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم خرداد ماه سال 1395 دریافت کرده اند، باید در ساعت و محلی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.

تمام مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب ساکن تهران بزرگ که دارای برگه آماده به خدمت به تاریخ خرداد ماه سال 1395هستند، باید راس ساعت شش صبح روز چهارشنبه- 19 خردادماه- به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در قالب برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش ابلاغ شده است حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

همچنین تمام مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب ساکن سایر استان های کشور که دارای برگه آماده به خدمت به تاریخ خرداد ماه سال 1395 هستند، باید راس ساعت هفت صبح چهارشنبه- 19 خردادماه- به معاونت وظیفه عمومی استان محل سکونت مراجعه تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

براساس این گزارش، عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود.

آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش، نشده اند، می توانند به نزدیکترین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) مراجعه و نسبت به دریافت برگه مذکور اقدام و بر اساس اطلاعات درج شده در آن اقدام کنند.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مشمولان دارای برگه، به خدمت فراخوانده شدند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات