همه‌پرسی انگلیس بهترین فرصت برای حمایت از محرومان جنوب اروپاست‬

بوریس جانسون بوریس جانسون شهردار سابق لندن در مقاله ای بار دیگر خواستار حمایت شهروندان انگلیسی از خروج این کشور از اتحادیه اروپا شد و نوشت: شما باید به خروج از اتحادیه اروپا رای بدهید و در غیر این صورت با بدترین خماری در طول تاریخ روبرو خواهید شد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، بوریس جانسون شهردار سابق لندن و رهبر کمپین خروج از اتحادیه اروپا در یادداشتی که در نشریه تلگراف منتشر شده، آورده است: صبح روز 24 ژوئن یعنی یک روز پس از برگزاری همه پرسی عضویت انگلیس در اتحادیه اروپا، شما با یک حس مبهم از خواب بیدار می شوید و تعجب می کنید که چرا روی مبل راحتی از خواب بیدار شده اید.

با حالتی مست و خمار از خواب بیدار می شوید و بعد از چند ثانیه تازه به یاد می آورید که اتفاق بزرگی افتاده است و این چیزی است که شما آن را دوست ندارید: همه پرسی، بله درست است.

صبح روز قبل، شما در آستانه رای دادن به خروج از اتحادیه اروپا قرار داشتید. شما برای این مساله آماده شده بودید. شما می توانید ببینید که این مساله لاینحل باقی مانده است و از ما خواسته شده است تا در یک اتحادیه اروپایی که غیر دموکراتیک و اصلاح نشده است، باقی بمانیم. شما می دانستید که این آخرین و تنها شانس شما در زندگی بوده است تا برای تغییر شرایط رای دهید. این فرصتی برای بریتانیا بوده تا با همه مردم اروپا صحبت کند، با همه کسانی که از نحوه عملکرد بروکسل خشمگین هستند.

این لحظه ای برای حمایت از محرومان جنوب اروپا است، که زندگی خود را به خاطر یورو باخته اند. این فرصتی برای مقابله برای افراد کم درآمد در انگلیس است، که درآمد آنها به شدت تابع عضویت در اتحادیه اروپا و روند کنترل نشده مهاجرت و بحران منطقه یورو بوده است.

جانسون در ادامه این مقاله نوشت: الان و فقط الان وقت آن است که خواستار توقف فرسایش بی پایان دموکراسی شویم. این روزی است که شما می توانید عزت و اقتدار مردم بریتانیا را به آنها بازگردانید. بله شما می توانید کنترل همه چیز را بار دیگر در اختیار بگیرید.

شما می توانید به دولت ما این قدرت را بدهید تا سیاست مهاجرت را کنترل کند، با سیستمی که هدف اصلی آن خدمت به نیازهای واقعی اقتصاد بریتانیا است. شما می توانید کنترل 10 میلیارد پوند از منابع پولی مالیات دهندگان را که به بروکسل می رود، بار دیگر در اختیار بگیرید، منابع مالی که دیگر هیچ گاه نمی بینید، منابع مالی که دولت می تواند برای ارتقای سیستم بهداشت و سلامت عمومی و مدارس هزینه کند.

شما می توانید کنترل سیاست امنیت ملی خود را در اختیار بگیرید و مانع از دخالت دادگاه عدالت اروپا در امور وزارت کشور انگلیس شوید که سعی می کند مظنونان تروریستی را از کشور اخراج کند. شما می توانید کنترل سیستم مالیات را در اختیار بگیرید. شما می توانید اجازه دهید تا کشور سرنوشت خود را تعیین کند، با یک سری از قراردادهای تجارت آزاد که انگلیس در صورت ادامه عضویت در اتحادیه اروپا قادر به دستیابی به این قراردادها نخواهد بود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «همه‌پرسی انگلیس بهترین فرصت برای حمایت از محرومان جنوب اروپاست‬» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات