بورس31 واحد افت کرد/آیفکس 5.7 واحد ریخت

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در روز دوشنبه 17خردادماه مجددا به مدار نزولی بازگشت و 31 واحد افت کرد و در کانال 76 هزار واحدی متوقف شد. بر این اساس در معاملات امروز تعداد 872 هزار و 311 سهم اوراق بهادار تهران به ارزش 6 میلیارد و 302 میلیون و 931 هزار ریال در بیش از 66 نوبت معاملاتی داد و ستد شد که بیشترین تاثیر منفی بر شاخص امروز به نام فولاد مباركه اصفهان، صنايع پتروشيمي خليج فارس، سرمايه‌گذاري‌غدير(هلدينگ‌)، ايران‌ خودرو، بانك پاسارگاد، سايپا ثبت شد .

در معاملات امروز بازار فرابورس با بیشترین تاثیر منفی هلدينگ صنايع معدني خاورميانه، پتروشيمي مارون، سهامي ذوب آهن اصفهان، شركت آهن و فولاد ارفع، گروه سرمايه گذاري ميراث فرهنگي، بانك سرمايه، بانك حكمت ايرانيان، آیفکس 5.7 ریزش کرد و به پله 814 واحدی رسید.

این در حالی است که در معاملات امروز بازار فرابورس تعداد 326 هزار و 154 سهم اوراق بهادار به ارزش بیش از یک میلیارد و 110 میلیون و 71 هزار ریال در بیش از 23 هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بورس31 واحد افت کرد/ بورس31 واحد افت کرد/

[ منبع این خبر سایت تابناک-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بورس31 واحد افت کرد/آیفکس 5.7 واحد ریخت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات