استاندار تهران: عزت کشور در گرو تحقق و موفقیت اصل اقتصاد مقاومتی است

به گزارش ایرنا، سیدحسین هاشمی روز دوشنبه در شورای اداری استان تهران که با حضور فرمانداران و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان در استانداری برگزار شد افزود: تحقق اقتصاد مقاومتی برمبنای فرامین رهبری و به عنوان یک کار ملی باید به صورت ویژه در دستور کار مدیران دستگاه های اجرایی قرار گیرد.
وی اظهار کرد: دراین راستا انتظار دارم مدیران دستگاههای اجرایی با تلاش، کوشش و اراده ای جدی، زمینه پیشتازی استان تهران در راستای تحقق اصل اقتصاد مقاومتی را فراهم کنند.
هاشمی با تاکید بر اینکه استان تهران باید استان ممتاز و پیشتاز کشور در زمینه تحقق اصل اقتصاد مقاومتی باشد، تصریح کرد: در زمینه اجرای برنامه های مرتبط با تحقق اصل اقتصاد مقاومتی با توجه به سیاست و رویکرد محوری دولت در سال جاری، هیچ عذر و بهانه ای از سوی مدیران دستگاههای اجرایی پذیرفتنی نیست.
استاندار تهران با اشاره به ظرفیت ها و قابلیت های استان در حوزه منابع و ظرفیت های اقتصادی، انسانی و مدیریتی گفت: امکانات، ظرفیت های لازم و همچنین توان و خلاقیت مدیریتی مناسب برای اینکه استان تهران در حوزه تحقق اصل اقتصاد مقاومتی به استان ممتاز کشور تبدیل شود وجود دارد.
هاشمی با بیان اینکه هنر و ویژگی بارز مدیریت، بروز خلاقیت ها برای پیشبرد امور برغم وجود کاستی ها است تصریح کرد: یکی از ملاک ها و شاخص های اصلی ارزیابی فرمانداران و مدیران دستگاههای اجرایی استان تهران در سال جاری ، برنامه ریزی و فعالیت هدفمند و عالمانه در بخش اقتصاد مقاومتی است.
استاندار تهران در ادامه به دو موفقیت بزرگ دولت و نظام در سال 94 اشاره کرد و گفت: دستیابی به موفقیت در روند مذاکرات هسته ای و همچنین برگزاری باشکوه و عزتمند انتخابات هفتم اسفند، دو موفقیت بزرگ و ارزشمند دولت و مجموعه نظام در سال 94 بود.
وی تصریح کرد: دراین میان استان تهران نیز موفق شد با همدلی، وحدت و همراهی همه دستگاههای اجرایی و مسئول، انتخاباتی باشکوه و قانونمند بدون کوچکترین حاشیه و مشکلی را برگزار کند.
هاشمی با اشاره به موفقیت بزرگ استان تهران در برگزاری باشکوه و قانونمند انتخابات هفتم اسفند 94، اظهار کرد: برگزاری قانونمند انتخابات هفت اسفند در راستای حفظ و صیانت از رای مردم به عنوان حق الناس، کارنامه ای درخشان برای برگزارکنندکان این انتخابات در استان تهران محسوب می شود.
استاندار تهران همچنین از سفر ویژه رئیس قوه قضاییه و مسئولان عالی قضایی به استان تهران تقدیر و تشکر کرد و گفت: حضور مقامات ارشد قوه قضاییه به ویژه آیت الله آملی لاریجانی در شهرستان های تابعه استان تهران، به طور قطع منجر به رفع بسیاری از مشکلات و کمبودهای حوزه قضایی با تامین اعتبارات و منابع مورد نیاز خواهد شد.
هاشمی تصریح کرد: این سفرها در کنار سفرهای استانی رئیس جمهوری به مناطق مختلف استان تهران به طور یقین منشا خیرات و برکات زیادی برای استان تهران خواهد شد.
به گزارش ایرنا، در جلسه شورای اداری استان تهران مدیران کل آموزش و پرورش شهرستان های استان، جهادکشاورزی، شرکت توزیع برق تهران بزرگ، برق منطقه ای تهران، اداره کل بهزیستی و آب و فاضلاب استان تهران گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده در یکسال گذشته را ارائه کردند.
همچنین دراین جلسه هشت موضوع به عنوان مصوبه شورا برای اجرا به مدیران کل دستگاههای اجرایی استان تهران اعلام شد.
تهرام 1625

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استاندار تهران: عزت کشور در گرو تحقق و موفقیت اصل اقتصاد مقاومتی است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات