استاندار تهران: هیچ بهانه‌ای در انجام برنامه‌های اقتصاد مقاومتی پذیرفته نیست


استاندار تهران گفت:‌ هیچ بهانه‌ای را در انجام برنامه‌های اقتصاد مقاومتی نمی‌پذیرم، همانطور که در دولت هیچ بهانه‌ای از سوی من قابل قبول نیست.
به گزارش سرویس «شهری» ایسنا، سیدحسین هاشمی با اشاره به اقتصاد مقاومتی گفت:‌ از عملکرد برخی از دستگاه‌های اجرایی در تحقق اقتصاد مقاومتی گلایه دارم درحالیکه این موضوع خواست مقام معظم رهبری است و در همه سخنانشان به آن تاکید دارند.
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت:‌ مسئولان استان تهران روز تعطیل ندارند و در صورت لزوم باید در جلسات روزهای تعطیل حضور یابند.
هاشمی با بیان اینکه استان تهران در سال 95 باید نمونه باشد تصریح کرد: امکانات استان تهران در سایر استانها وجود ندارد و مدیران تهران از توانمندیهای زیادی برخوردارند.
وی با بیان اینکه هر فرمانداری با کمک دستگاه های اجرایی باید دقیق ترین و به روزترین اطلاعات واحدهای تولیدی، کشاورزی، صنعتی و معدنی را داشته باشد گفت: تصمیم گیری‌ها باید بر مبنای واقعیتها اتخاذ شوند.
هاشمی هنر مدیریت را به کار بردن خلاقیت در زمان کاستی‌ها دانست و عنوان کرد:‌ ارزیابی مدیران دستگاه‌های اجرایی استان هر هفته براساس واقعیت ها انجام می شود.
استاندار تهران تاکید کرد: هیچ بهانه‌ای را در انجام برنامه‌های اقتصاد مقاومتی نمی پذیرم، همانطور که در دولت هیچ بهانه‌ای از سوی من قابل قبول نیست.
وی با اشاره به اینکه برای اقتصاد مقاومتی نیازمند خواست درونی و اراده ویژه هستیم افزود:‌ در شرایط حساس منطقه عزت کشور در گرو موفقیت و تحقق اقتصاد مقاومتی است.
هاشمی موفقیت در مذاکرات1+5 و انتخابات هفتم اسفندماه را دو کار بزرگ در سال 94 برشمرد و گفت: تاریخ نتیجه موفقیت در برجام را نشان خواهد داد و از همه کسانی که در انتخابات اسفندماه سال گذشته کارنامه درخشانی برای استان تهران رقم زدند تشکر می کنیم.
وی در ادامه سخنانش به برخی تغییرات انجام شده در مدیریت دستگاه‌ها اشاره کرد و افزود:‌ از مدیرانی هستم که با تغییرات مخالفم و مطمئنا تغییرات انجام شده با دلایل محکم همراه است.
هاشمی ادامه داد: تغییرات به معنی نفی کار مدیران قبلی نیست و اما برخی اقدامات در توان عده‌ای از مدیران دیده نمی شود و یا به مصلحت است تا مدیری کنار برود.
استاندار تهران خطای مدیران در موضوعات اخلاقی و مالی را غیرقابل قبول دانست و افزود: اگر ثابت شود مدیری در این دو بخش گرفتاری ایجاد کرده بلافاصله با تغییر موافقت می‌کنم.
وی گفت: اگر تا پایان سال پنج مدیر استان در تحقق اقتصاد مقاومتی ممتاز عمل کنند در انتهای سال تشویق ویژه می شوند.
هاشمی هماهنگی دستگاه های اجرایی با فرمانداریها برای ایجاد تغییرات اداری را لازم دانست و عنوان کرد: این موضوع مصوبه شورایعالی اداری است و هماهنگی فرمانداران با دستگاه ها به پیشبرد امور کمک می کند.
استاندار تهران در بخش دیگری از سخنانش با تشکر از رییس قوه قضاییه برای سفر به استان تهران گفت:‌ رییس قوه قضاییه رقم خوبی را برای جبران کمبودهای استان تهران در این بخش تخصیص داده اند.
بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، هاشمی تاکید کرد: رییس جمهور نیز با سفر به غرب و جنوب غرب استان تهران از نزدیک در جریان کمبودهای استان قرار گرفتند و امیدوارم در سفر آینده رییس جمهور به شرق استان کمبودها و مشکلات شناسایی و رفع شوند.
انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استاندار تهران: هیچ بهانه‌ای در انجام برنامه‌های اقتصاد مقاومتی پذیرفته نیست» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات