سیاسی‌کاری‌ها برای پروژه تالار قرآن همدان چالش ایجاد کرد/شورای شهر وارد عرصه اجرایی نشود

نظری رئیس شورای شهر همدان رئیس شورای شهر همدان از ورود شورای شهر در عرصه اجرایی گلایه کرد و گفت: سیاسی‌کاری‌ها برای پروژه تالار قرآن همدان چالش ایجاد کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، علی اکبر نظری صبح امروز در کمیسیون فنی و عمرانی شورای شهر همدان با اشاره به اینکه متخصص‌ترین افراد در اجرای پروژه تالار قرآن همدان دخیل بودند، اظهار داشت: یکی از علل طولانی شدن پروژه تالار قرآن نشستن سیاست به جای تخصص بود.

وی با اشاره به اینکه سیاسی‌کاری‌ها و برخی مسائل که وجهه سیاسی داشت در این زمینه مشکل ایجاد کرد، گفت: اگر اجازه داده می‌شد تا متخصصان در این زمینه ورود پیدا کنند مشکلات فعلی برای پروژه تالار قرآن همدان ایجاد نمی‌شد.

نظری با بیان اینکه شورای شهر همدان تعیین تکلیف پروژه تالار قرآن همدان را به شهرداری همدان واگذار کرده و شهردار همدان باید به‌طور کامل مسئولیت را در این زمینه برعهده بگیرد، عنوان کرد: یکی از آسیب‌های اساسی در مدیریت شهری همدان ورود شورای شهر در مسائل اجرایی است که نباید دیگر درباره پروژه تالار قرآن رخ دهد.

وی گفت: امور اجرایی به متخصصان امر واگذار شود تا شورای شهر همدان نیز به وظیفه نظارتی خود در قبال پروژه‌های عمرانی بپردازد.

رئیس شورای شهر همدان با اشاره به اینکه موسسه شهید رجایی پروژه تالار قرآن همدان را به شهرداری همدان تحویل داده و مسئولیتی در این زمینه ندارد، اظهار داشت: امیدواریم پروژه تالار قرآن همدان به‌زودی به اتمام رسیده و خود را وارد چالش‌های بعدی نکنیم.

عضو دیگر شورای شهر همدان نیز در این جلسه بیان کرد: تمامی امور مربوط به گنبد تالار قرآن به شهرداری همدان واگذار شده و شهردار همدان باید در این زمینه پاسخگو باشد و شورای شهر همدان مسئله نظارت بر اقدامات شهرداری را پیگیری کند.

کامران گردان با تاکید بر اینکه نباید ایده و نظر جدیدی برای گنبد تالار قرآن همدان داده شود، اظهار داشت: روند تعیین تکلیف تالار قرآن همدان باید کوتاه شده و شهرداری همدان در این زمینه تسریع بخشد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سیاسی‌کاری‌ها برای پروژه تالار قرآن همدان چالش ایجاد کرد/شورای شهر وارد عرصه اجرایی نشود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات