گزینه ریاست فدراسیون درنزدیکی استقلال

منصور قنبرزاده درحالی به احتمال فراوان به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال معرفی می شود که گفته می شود او درخواست کرده است 2 عضو هیئت مدیره را خودش بتواند انتخاب کند. به گزارش نامه نیوز ، منصورقنبرزاده تصمیم دارد شهاب الدین عزیزی خادم، عضو سابق هیئت رییسه فدراسیون فوتبال و البته کسی که در انتخابات فدراسیون فوتبال ثبت نام کرده بود را به عضویت هیئت مدیره باشگاه استقلال در بیاورد. عزیزی خادم رابطه بسیار نزدیکی با منصور قنبرزاده دارد و حتی گفته می شود در صورتی که او می توانست به عنوان رییس فدراسیون فوتبال انتخاب شود، قنبرزاده به عنوان نایب رییس اول فدراسیونش انتخاب می شد.


در این زمینه با خبر شدیم در صورتی که قنبرزاده به عنوان مدیرعامل استقلال انتخاب شود، مقداد نجف نژاد و عباس کردنوری از هیئت مدیره می روند و شهاب جهانیان به عنوان رییس هیئت مدیره این باشگاه انتخاب خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گزینه ریاست فدراسیون درنزدیکی استقلال» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات