زلزله دراردوی آبی ها!

با آمدن علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی استقلال بعضی از بازیکنان این تیم باید برای لیگ شانزدهم به دنبال تیم باشند. به گزارش نامه نیوز ، استقلال بدون خریدهای جدید لیستی 20 نفره دارد درحالیکه هر تیم لیگ برتری باید تنها نام 18 بازیکن را در فهرستش قرار بدهد. به این 20 نفر باید بختیار رحمانی، وریا غفوری و فرشید باقری را هم اضافه کرد که لیست بزرگسالان استقلال را 23 نفره می کند.

پس همین حالا استقلال باید نام چند بازیکن را از فهرستش خارج کند که احتمالا مومنی، خرسندنیا، پروپییچ، فخرالدینی و شیحی  و البته وحید طالب لو هستند. بعد از این هم در ازای هر خرید جدید، منصوریان موظف است روی نام یکی از بازیکنان موجود خط قرمز بکشد که بستگی به پست خریدهای جدید دارد.
با احتمال حضور کاوه رضایی، احتمال خط خوردن آرش برهانی زیاد است  و با برگشتن احتمال جباری هم ممکن است انصاری  از این تیم برود. در خط دفاعی همچنین با اضافه شدن منتظری یک نفر از بین عمران زاده و حاج محمدی جمع آبی ها را ترک خواهد کرد.

این ها همه احتمالات است اما اگر وحید امیری ها در آخرین لحظات چرخشی 180 درجه ای داشته باشد و از پرسپولیس به استقلال بیاید آن وقت منصوریان مجبور است روی نام  رمضانی خط قرمز بکشد.

آبی ها یک گزینه دیگر هم دارند که ممکن است او را به خدمت بگیرند.آندرانیک تیموریان.کاپیتان سابق شان که حالا از لیست سایپا هم کنار گذاشته شده است.اگر تیموریان هم به استقلال اضافه شود آن وقت باید گفت که او جای امید ابراهیمی را در این تیم خواهد گرفت.

بر این اساس و با توجه به اینکه روزبه چشمی هم حداقل تا نیم فصل رقابت های لیگ برتر نمی تواند برای این تیم بازی کند شاید نام این بازیکن در فهرست ابتدایی آبی پوشان قرار نگیرد و او در آینده به جمع شاگردان منصوریان اضافه شود.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «زلزله دراردوی آبی ها!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات