وعده های سر خرمن فشارزاده به معترضان استقلال

سرپرست باشگاه استقلال برای خاموش کردن صدای معترضان وعده هایی داد که شاید عملی نشود. به گزارش نامه نیوز، امروز جمعی از هواداران معترض استقلال مقابل وزارت ورزش تجمع و ضمن حمایت از افشارزاده، وزیر ورزش را به حمایت از پرسپولیس متهم کردند.
این اتفاق باعث شد افشارزاده - که در وزارت ورزش سمت دارد - به جمع معترضان رفته و از آنها بخواهد علیه وزیر ورزش موضع گیری نکنند.
سرپرست باشگاه در جریان صحبت هایش وعده هایی نیز به معترضان داد و اعلام کرد فصل بعد هم نفر اول باشگاه خواهد بود ضمن اینکه امیری نیز قطعا به استقلال خواهد پیوست.
این در حالی است که طبق مصوبه اخیر دولت در مورد دوشغله ها، افشارزاده منع قانونی برای ادامه حضور در استقلال دارد و از سوی دیگر امیری نیز با قرمزها مذاکراتی داشته و بعید نیست که به این تیم برود.
به نظر می رسد افشارزاده فقط به دنبال پایان دادن به تجمع بوده و زیاد نباید روی وعده هایش حساب باز کرد.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وعده های سر خرمن فشارزاده به معترضان استقلال» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات